2733
2739
عنوان

ابله مرغان در بارداری

10254 بازدید | 11 پست
دوستان من باردارم چن شب پیش مهمون واسمون امد دخترش تب داشت یجا نشسته بود پیش,مادرش,به من نزدیک نشد ولی به پسرم چن لحظه ای نزدیک شد فرداش,دونه ابله ریخته دخترش بنظرتون منم ممکنه بگیرم بخاطر اون شب
وقتی چترمان خداست.....بگزار ابرهای سرنوشت هرچه میخواهند ببارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درسا ایشالا که چیزی نیست ولی اینجارم بخون در این مورد اطلاعات داشته باشی فقط: هشدار: آبله مرغان مادرزادی خطری در کمین بانوان بارداری که به این بیماری مبتلا نشده‎اند اگر مادر باردار، در ماه‎های نخست آبله مرغان بگیرد، باید در مورد مصونیت داشتن خود مطمئن شود.چنانچه پیش از این آبله مرغان گرفته باشد، به طور قطع ایمن خواهند بود، اما اگر شک دارد، بهتر است آزمایش خون بدهد تا از حضور پادتن‎های ضد آبله مرغان در بدن خود اطمینان یابد. در صورتی که پادتن در بدن موجود باشد، نوزاد سالم می‎ماند. در غیر این صورت ویروس آن از طریق جفت به جنین منتقل شده و آبله مرغان مادرزادی ایجاد می‎شود که مشخصه آن وزن کم هنگام تولد، کورتکس مغز، حملات تشنج، عقب‌ماندگی ذهنی، میکروسفالی(کوچکی سر)، ناهنجاری در یک اندام و نقایص چشمی می‌باشد. http://www.banoo.ir/post/748
سلام دوستان من تو هفته های اول بارداری هستم.پسرم آبله مرغان گرفته. یادم نمیاد تو بچگی گرفتم یانه.حالا باید چه کار کنم.خیلی میترسم.برای جنین مشکلی پیش میاد؟
راز یک زندگی زیبا این است : که امروز با خدا گام برداری و برای فردا به او اعتماد داشته باشی ...
من با اینکه تو بچگی گرفته بودم تو هفته 22بارداریم پسرم ابله مرغون گرفت دکتر گفت ماسک بزن تو خونه و خیلی مراقب باش پیش متخصص عفونی بردمش بعد یه هفته که برا چکاب پیش دکتر خودم رفته گفت باید انتی بادیاتو چک میکردی و برام از نوشت و نشون داد انتی بادیام بالا بوده و تو بچگی گرفتم سایه جان حتما اورژانسی انتی بادیتو چک کن اگه ممکنه پسرتو بفرس خونه مادرت
"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
2738
اونایی که احتمال میدید آبله مرغان گرفتین هر چه سریع تر به دکتر مراجعه کنید درصد ابتلای جنین خیلی خیلی پایینه ولی اگر دیر مراجعه کنید اوضاع بد میشه برید دکتر حتما یا اگر احساس کردید نشانه های سرماخوردگی دارید دیگه معطل نکنید از ماسک استفاده کنید و سعی کنید با دونه ها تماس نداشته باشین حتما دست و صورت تون رو موقع غذا خوردن با آب گرم و صابون بشورید اینا توصیه های دکتر عفونی به من بود
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *****چون ترا نوحست کشتیبان ز طوفان غم مخور ******************************* یا امام رضا! کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟؟

بچه‌ها توی این مقاله نی نی سایت توضیحات خوبی درباره آبله مرغان در بارداری هست. اگه دوست داشتید می‌تونید یه نگاهی بهش بندازین؛ شاید جواب سوال شما هم توش باشه:

https://www.ninisite.com/article/7949/آبله-مرغان-در-بارداری