2733
2734
سلام 5 ماهه باردارم >نینی که دارم پسره زیاد لگد میزنه در حدی که ممکنه تو ی ساعت 20 تا لاگد بزنه مخصوصا موقع غذا خوردن و استراحت کردن خوابیدن ضرباتشم نهایت دوساعت قطع بشه بعد دوباره شورو میشه گاهی ضرباتشم محکمه ک مجبور میکنه بشینم...چ کار کنم آیا مشکلی داره نینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امضا امضا امضا امضا امضا امضا امضا امضا امضا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام. من بارداری اولم (دختره) هفته ۱۸ حرکتش حس کردم. تا زایمان هم کم حرکت بود.ولی ضرباتش نسبتا محکم بود. الان دومی رو باردارم پسره.از هفته ۱۲ حرکتشو حس کردم.الان که تو ماه هشتم همش نگرانم کیسه اب نترکنه. پر حرکت و محکم.استخونام سوزش میافته. نمیدمنم بعد دنیا اومدن بچه ارومیه یا شیطون.
2738
یادش بخیر پسر منم همینجور بود .... نگران نباش مشکلی نیست انشالله سالم بغل بگیریش
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...