2733
2739
من هفته 38 بارداریمه امروز رفتم سونو گفت مایعت غلیظه احتمالا بچه مکونیوم دفع کرده واسه اینکه به دکترم نشون بدم باید تا فردا صبر کنم خطری داره تا فردا؟؟؟ اگه کسی میدونه لطفا کمکم کنه خیلی میترسم اتفاقی واسه دخترم بیفته
دختر گلم دارم پرپر میزنم واسه روزی که قراره بیای تو بغلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از هفته 28 به بعد چند تا سونو باید داد؟به طور عادی اگه مشکلی نباشه
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2738
مشکلی نیست من دیروز کلاس آمادگی زایمان بودم میگفت مشکلی نیست تا یک هفته هم
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
ببین تو فکر کن دو روز دیگه رفته بودی سونو اگه همچین مشکلی تو سونو هم معلوم نشه تو حرکات جنین مشخص میشه پس اصلا نگراننباش
سعی نکن متفاوت باشی....
فقط خوب باش...
خوب بودن به اندازه کافی متفاوت هست
تو نت سرچ کردم یه چیزایی میاره که اعصاب ادم خورد میشه نمیدونم مشکلات ریوی ممکنه پیش بیاد حتی خدای نکرده مرگ جنین رو هم نوشته خدایا خودت مراقب دخترم باش
دختر گلم دارم پرپر میزنم واسه روزی که قراره بیای تو بغلم
2706