2733
2739
واقعی باشه ها تخیلی نباشه
خیلی از معلول ها خانه نشین هستند فقط به خاطر نگاه ادامه دار من و تو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسایمون وقتی 13 سالش بوده به خاطر پولداری بیش از حد یه خانواده شوهرش میدن به یه کر و لال که سه تا خواهر کر و لال و یه خواهر شنوا داشته
2731
جالب اینکه این آقا شدیدا خواهر زلیل بوده جوری که به اینا یه خونه بزرگ دو طبقه داده بودن و این شوهرش هر شب تا 11 شب می رفته پیش خواهراش و برای خواب میومده خونه و صبح دوباره می رفته خونه ننه اش
می گفت خواهراش هم با ایما و اشاره خواهرشوهری می کردن مثلا ساک حمام منو ( اون زمونا حمام عمومی بوده و ساک لازم داشته) که تمیز بود میاوردن و به شوهرم می گفتن اوف اوف یعنی کثیفه و این مدلی خواهرشوهری می کردن
ممنون لیلی جون که می خونی قبلا یه این مدل تایپیک باز کردم خوشم اومد حالا دوباره باز کردم خلاصه ایشون چون بچه بودن از پیشگیری سر در نمی یاوردن مادرشون هم بیشتر و بلافاصله بعد از ازدواج یه دختر به دنیا میارن و وقتی دخترش یک سالش میشه پسرش به دنیا میاد
2740
فقط یه همسایه داشتن که به شوهره با ایما و اشاره می گفته این درستش نیست تا اینکه یه بار هر سه تا خواهر که همه مجرد بودن و بعد از 30 سال هنوزم مجردن می افتن تو دعوا کتکش می زنن و اینم فرار می کنه خونه خودشون و میگه من نمی رم که نمی رم پدرشوهره که حق رو به عروس می داده بعد از چند ماه کش و قوص و تقاضای طلاق با طلاق موافقت می کنه خانوادش که موافق با طلاق نبودن مهریه شو خرج می کنن و باهاش مثل سربار رفتار می کنن و مجدد دوست داشته از این وضعیت رها بشه اینم بگم که تو دو تا شهر متفاوت بودن اینم با یه آقایی ازدواج می کنه که نظامی بوده و همسایه فعلی ماست و 3 تا پسر و یه دختر داشته
زن شوهر فعلی اش هم هم معتاد بوده و بدکاره و شوهره خودش طلاقش میده جالب اینکه اون خانومه میره شوهره دوم میکنه و یه بچه دیگه میاره و شوهردوم طلاقش میده و شوهره سوم میکنه و یه بچه میاره که این یکی طلاقش نمی ده و داره باهاش زندگی می کنه خلاصه همسایه ما دو تا دختر میاره و میگه الان که وقت ازدواج دخترام شده دیگه اعصابشون رو ندارم آخه اون چهار تا بچه از زن قبلی شوهر فعلی اش رو از یک سال تا 8 سال رو بزرگ کرده و حالا همه سر و سامان دارن و خلاصه حدود 6 ماه پیش دخترش که از شوهر کر و لالش بود که متولد 1364 بود و اصالتا شمالی بودن و الان همسایه ما هم که اصالتا شمالین و شمال زندگی می کنن ، از طریق فامیل شوهرش متوجه میشه مامانش اینجاست
شوهردخترش و فامیل شوهرش همه اصرار پشت اصرار که این دو تا رو روبه رو کنن مخصوصا دامادش که مدام باهاش قرار می ذاشت و همو می دیدن و حتی عکس زنش و برادرزنش رو بهش داده بود
همسایمون می گفت اصلا تحویلم نگرفت و من هول شده بودم و صدام می لرزید و از ترس اینکه بیشتر ضایع نشم رفتم دبیلیو سی و گریه کردم و اومدم خونه بعد زنگ می زنه به دامادش و همه رو دعوت می کنه خونشون یه آپارتمان 60 متری حقوق یک ماه شوهرش رو خرج اون مهمونی کرد که مبادا دخترش بفهمه وضع مالی اش به راه نیست کلی هم اسباب اثاثیه از ما قرض گرفت
2706