2733
2734
عنوان

شیر خشک ضد رفلکس معده

28871 بازدید | 10 پست
سلام دوستان پسر من دو ماهشه رفلکس معده داره شیر خشک نان 1 میخوره ولی چون خیلی بالا میاره دکتر گفت شیر خشک ضد رفلکش بیومیل AR یا ببلاک Ar براش بگیرم ...کسی این شیر خشک به بچه اش میده شنیدم خوب پیدا نمیشه ... میشه بگید بچه خوب شد یا نه ؟؟
من هم بیومیل AR یا ببلاک ar دادم ولی بیومیل رو انتخاب کردم به چند دلیل:
1)ماده ضد ریفلاکسش آمیلو پکتین سیب زمینی هست که اختلالی در جذب آهن ایجاد نمی کنه ولی برای ببلاک چرا ماده ضد ریفلاکسش می تونه تو جذب آهن اختلال ایجاد کنه ( دکترم هم گفت)
2)مزش بهتره خیلی بهتر از ببلاک
3)تا 5 ماهگی هم به بچه دادم کامل خورد و وزن گرفت و ریفلاکسش تا حدود زیادی کنترل شد
خداوندا مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند. الهی آمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم الان شیر خشک معمولی هم پیدا نمیشه من در به در دنبال آپتامیل 3 هستم ولی خیلی ی ی ی سخت پیدا میشه امیدورام بتونی پیدا کنی
دختر منم رفلاکس داشت بیومیل AR پیدا نکردم ببلاک AR دادم که خدا را شکر خوب بود و بهش ساخت. البته دارو هم میدادم (رانیتیدین) . اینا رو که میدادم خیلی بهتر میشد.
2740
دختر منم 4 ماهشه .نان 1 و بیومیل معمولی رو خیلی بد بالا می آورد الان ببلاک AR و خدا رو شکر دیگه بالا نمی آره. ولی خودم از وزن گیریش راضی نیستم الان هم که برای واکسن 4 ماهگی بردمش متاسفانه تو 3 هفته 400 گرم هم کم کردهههه. گریهههههههههه

این نکته ی lhnv رو هم نمی دونستم........

سلام پسر من نزدیک ٢ ماهش هست ببلاک ar بهش میدادم خوب بود برای رفلاکسش اما دل درد و دل پیچه شدید داشت ...

سلام عزیزم رفلاکس پسرتون در چه حد بود؟ با کامفورت دیگه بالا نیاورد؟ دختر منم ۶ فروردین دو ماهه میشه، رفلاکس خیلی شدید داشت، شیر خودمو از دهن و بینی بالا می آورد ولی با ببلاک ای آر حدود هشتاد، نود درصد بهتر شد، متاسفانه همینطور که میگید دل درد و دل پیچه میاره😔

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌