2737
2734
عنوان

یکی راهنماییم کنه ................

| مشاهده متن کامل بحث + 3 بازدید | 26 پست
باید خیلی صبور باشی .بچه ها ممکنه سه ماه باهات همکاری کنه تو خیالت جمع بشه ولی دوباره همکاری نکنه .باید دوباره از اول شروع کنی . تا سه سالگی شایدم چهار سالگی حواست جمع باشه بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زوده ولی من تو این دوره هم دیدم از پوشک گرفتن . به قول اون کاربر الکی که مادر نمیشن . دوستم اولش همینطوریه خیلی اذیت میشی .
خدایا من بارها و بارها دست عدالت پنهان تو رادیدم رحمت بی انتهای تو را با جان و دل حس کردم و همیشه شرمنده تو هستم ، باز هم از تو طلب میکنم : مهربانم یا سمیع یا بصیر یا قادر یا منتقم یا مانع یا معطی یا صبور
از اینکه یه وقت رو فرش جیش کنه عصبی میشم نمیزارم رو فرش کارشو انجام بده مدام دستم بهش بنده
فرشته کوچولوی من ضحی جونم با اومدنت یه رنگ دیگه به زندگیمون دادی من و بابایی عاشقتیم
2728
2740
عزیزم تا شیر میخوره بیخیال پوشک گرفتن شو .چون شیر ادرار رو دوبرابر میکنه .هم خودت خسته میشی هم بچه ات و اول از شیر بگیر بعد از پوشک . ولی برای اینکه یاد بگیر گاهی اوقات ببر پاش بکش