2733
2734
عنوان

یعنی اگه سر جنین وارد لگن نشه نمیشه زایمان طبیعی کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27431 بازدید | 42 پست
دوستان من الانه که بالا بیارم.برم دوباره باژ برمبگردم.هرکس اطلاعاتی داره دریغ نکنه لطفا.
**.** خدایا شکرت که با تمام سختیا بمن داری لذت مادر شدن رو اعطا میکنی.بارداری پر فراز و نشیبی بود.سختیای زیادی بود.6ماه اول ویار شدید حاملگی.ماه سوم پرکاری تیروئید.ماه 5 کیسه صفرام سنگ آورد و ماه 7 هم فهمیدم دچار دیابت بارداری شدم.15 شب بستری در بیمارستان بخاطر این مشکلات.ولی من دست از مبارزه بر نمیدارم.بخاطر دخترم با همه اینا مبارزه میکنم.این نیز بگذرد.شماهم برام دعا کنین با این همه سختی خدا یک دختر صحیح و سالم و صالح و اهل بهم بده تا رنج این دوران بارداری رو بتونم فراموش کنم.
سحرنازجون فکرای خوب بکن به نینیت فکر کن که به زودی میاد بغلت ... الان امضاتو خوندم منم به یه نوع دیگه سختی کشیدم... پنج ماهگی داشتم میزایدم دوماه کامل استراحته مطلقه مطلق بودم بدنم زخم شده بود از خوابیدن... حتی دستشویی نباید میرفتم به این فکر کن که دوران سختت داره تموم میشه و دوران شیرینت داره شروع میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چه بد من فکر میکردم دیگه تغییر نمیکنه
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
2728
برای من فقط زده 22 اردیبهشت برای طبیعی برای سزارین که هیچی نگفته
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
برای من که اینقدر پایین بود که کم مونده بود دکتر سونوگرافی بگه شورتتو کلا در بیار
ان شالله که حالتش عوض نشه دخملم دوست دارم طبیعی زایمان کنم
2738
دکتر منم می گفت بچه چرخیده و سرش پایینه اما سرش نیومده توی لگن هفته ۴۰ هم رفتم دکتر گفت بازم سرش نیومده توی لگن و به نظر من باید سزارین کنی ... منم می گفتم طبیعی می خوام دکترم هم می گفت تو درد طبیعی رو هم می کشی و آخرش باید سزارینت کنیم منم از این حرفش ترسیدم و به سزارین تن دادم اما بعدا فهمیدم دکترم طرفدار سزارین بوده ... من با اینکه سزارین راحتی داشتم اما آرزو به دل موندم که طبیعی رو تجربه کنم به نظر من تو اشتباه منو نکن و تا آخرین لحظه سعیت رو بکن چون من شنیدم برای بعضی ها سر بچه موقعی که می خواد فرایند زایمان شروع بشه میاد توی لگن
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
سحرنازجون فکرای خوب بکن به نینیت فکر کن که به زودی میاد بغلت ... الان امضاتو خوندم منم به یه نوع دیگ ...

منم توی هفته ۲۵ احساس زایمان داشتم .یه شب انقباض و ضربه زدن های خیلی عادی بود که نصفه شب رفتم بیمارستان .معلوم شد عفونت ادرار دارم .هنوز هم نمیدونم داشام زایمان زودرس میشدم یا نه؟ علایم شما چی بود؟

ماهد پسر قشنگ مامان دوستت دارم