2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله سرقولتون بمونین و مامان بابای خوبی برای این هدیه بهشتی باشین من کمتر از 4 هفته دیگه میتونم هدیه بهشتیمو در آغوش بگیرم و تو چشاش زل بزنم از الانم اشکم در میاد
آخرش روزی بهار خنده هامان میرسد، پس بیا با عشق، فصل بغض را پشت سر بگذاریم...
جفت که خلفی باشه خیلی زودتر حرکاتو حس میکنی! مخصوصا اگه لاغر باشی و چربی شکمی نداشته باشی! من جفتم خلفیه، از هفته 17 کاملا حسش میکردم... اما خب جفت قدامی، مخصوصا اگه مایل به سمت شکمم باشه، حس کردن حرکاتو به تاخیر میندازه! لاغریتم خیلی مهم نیست! یکی از دوستام تو کل بارداریش یه گرم وزن اضافه نکرد که هیچ! 5 کیلوام کم کرد! دکترش راضی بود... جون رشد جنین نرمال بود... بچه شم ماشاءالله سالم و سرحال... مهم وزن گرفتن جنینه! نگران شکمتم نباش! بالا میاد! شکم کوچیکم جای نگرانی نداره! زن دایی من 2 تا بچه آورد... تا وقت زایمان شکم صاف صاف! واسه بعضیا جنین تو پهلو جا میگیره! نگران این مسائل نباش! مهم اینه که سونو رشد جنین رو نرمال نشون بده!
2731

سلام من 20 هفته و 2 روزمه

اخرین پریودم 28 فروردینه 

هفته 18 سونو دادم گفتند دختره وتا اون هفته 3 کیلو اضافه کردم اما حس میکنم تو این دوهفته دوباره کلی وزن اضافه کردم شکمم کامل زده بیرون

در ضمن بارداری دوممه و بچه اولمم پسره که الان دو سالشه