2752
2734
عنوان

خانمای اهوازی اینجا کسی لیپوماتیک یا پیکرتراشی کرده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18778 بازدید | 30 پست

سلام من لیپوماتیک انجام ندادم ولی یکی از فامیلامون پیش دکتر کامران بابایی انجام داده

خیلی عالی شده بود

باور نکردم لیپوماتیک اینقدر خوب جواب بده

الان خواهرم هم چون اضافه پوست داره می خواد پیش همین دکتر ابدومینوپلاستی انجام بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من تعریف دکتر عبدالرضا خورشیدی فر رو خیلی شنیدم یکی از دوستامم برای جراحی ابدومینوپلاستی پیششون رفته بود خیلی راضی بود خیلی دکتر معروفیه تو اینترنت اسمشون رو سرچ کنی شماره تماس و آدرسشو برات میاره 

سلام. من خودم کلییی تحقیق کردم برای اینکه بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در اهواز رو پیدا بکنم. دکتر زهتاب رو خیلی شنیدم که تعریف کردن ازش و یکی از دوستامم پیششون لاغری شکم انجام داده خیلی خوب شده بود بعد از یک سال هنوزم همون فرم رو داره بدنش. پیجشونم اینه dr_zehtab میتونید تحقیق بکنید خودتون 

برای لیپوماتیک برید پیش دکتر زهتاب. مطبشون کیانپارس هست من برای لیپو بازو رفتم پیششون از نتیجه واقعا راضی بودم. اسمشونو سررچ کنید توی گوگل میاره براتون اطلاعات کامل رو

ما یکی از آشناهامون پیش دکتر همایون زهتاب لیپوساکشن در اهواز کرد. خیلی کارش خوب بود و مشکل خاصی براش پیش نیومد و واقعا راضیه. میتونی نمونه کاراش تو اینستاش ببینی. آدرس اینستا:

https://www.instagram.com/dr_zehtab/

یکی از دوستای من پیش دکتر همایون زهتاب لیپوماتیک کرد. بهترین جراح پلاستیک اهوازه. کلا فکر کنم فوق تخصص پلاستیک تو اهواز فقط دکتر زهتاب هستش. الان خیلیی راضیه دوستم. عوارض وحشتناکس نداشت. اما خب بالاخره عمل سنگینیه دیگه. خلاصه اگه کسی دنبال بهترین دکتر لیپوماتیک اهواز میگرده بره یه مشاوره با دکتر زهتاب هم بشه.

2706