2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولش پررویی کرد که حالااااا مگه چیه ولی پاره کردم چون همه کارای کارت جدید کرده بود ثانیا کافیه 1 ضربه کوچیک بهش بزنی انقدر میزنه بجاش و گلومو فشار میده و ...بعدم میگخ من نمیزنم فقط کنترلت میکنم
2742
شبش بهم گفت توراست میگی نباید دروغ میگفتم ولی من گفتم هنوز ناراحم ازت و یکم سرسنگینم باش صبحم ک زنک زد گفت شایدنباید دروغ میگفتم اما همش بخاطر رفتار خودته.اگه میخای پسرمون2سالشه بت دروغ نگه بااون این رفتار نکن
خوب بیچاره داره راه حل میده دیگه بازخورد تو انقدر بده ، اون احساس امنیت نمیکنه که راست بگه کار اون بازخورد رفتار خودته عزیزم بذار کنار احساس آرامش و امنیت بکنه. این خیلی مهمه من خودم هزار و یک عیب و ایراد دارم اما همیشه سعی کردم یه فضایی رو تو خونه حاکم کنم که شوهرم چیزایی رو که نمیتونه هیچ جایی مطرح کنه، به من میگه یه وقتا هم ازش ناراحت میشم اما سعی میکنم این فضاهه خراب نشه این همون امنیته اس. سعی کن تو خونه ات امنیت بوجود بیاری
2738
اگر کارتشو گم میکرد و دیگه پیدا نمیکرد و وقتی به مشکل برمیخورد میفهمید که اشتباه کرده خییییییییییلییییییییییییی بهتر و موثر تر بود تا اینکه تو هی بهش بگی ولش کن بذار خودش نگران کارها و مشکلاتش باشه حوصله دار خودتو پیر کنی ها به نظر من کهههه اصلا زیر بار این مسولیتها نرو
دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور