2737
2739
مهم نیست چقدر طول بکشد ، مهم این است که عشق واقعی همیشه ارزش انتظار را دارد !
راز رسیدن فقط همین بود کافی است انار دلت ترک بخورد ...خواهشن منو وقتی انار دلتون شکست دعا کنید که زودتر ازدواج کنم   ممنون   
صدا میکنم " تــــــــــــو " را این " جانی " که میگویی جانم را میگیرد نزن این حرف ها را دل من جنبه ندارد موقعی که نیستی دمار از روزگارم در می آورد
راز رسیدن فقط همین بود کافی است انار دلت ترک بخورد ...خواهشن منو وقتی انار دلتون شکست دعا کنید که زودتر ازدواج کنم   ممنون   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ﺧﺪﺍﻳﺎ ﺍﻣﺸﺐ میخوام همه را ببخشم 〰➰ ﺧﺐ ﺑﺎ ﻛﺪﻭﻡ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﻨﻢ ؟!؟! . آهـــا✔✔ ↩ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﺍﻭﻧﻜﻪ ﺑﻬﻢ میگفت ﺩﻭﺳﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻌﺪ ﺭﻓﺖ ﺑﺎ ﻳﻜﻲ دیگه و ﺍحساسمو ازم گرفت ؟ ↪ عیب ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺑﺒﺨﺸﺶ ...✔ ↙ ﺧﺪﺍ ﺟﻮﻧﻢ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﺍﻭﻥ ﺭﻓﻴﻘﻤﻮ ﻛﻪ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩﻡ ﺑﻮﺩ ؟ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﻣﻨﻮ ﻓﺮﻭﺧﺖ بخاطر جنس مخالف ؟ ↘ ↙ آره ؟! ↘ ﺑﺒﺨﺸﺶ ...✔ ✖ ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﻳﻜﻲ دیگه ﺑﻮﺩ ﻭﻗﺘﻲ ﺩﻋﻮﺍﻣﻮﻥ ﻣﻴﺸﺪ دست ﻣﻴﺬﺍﺷﺖ ﺭﻭ ﻧﻘﻄﻪ ﺿﻌﻔﺎﻡ ؟! ﺑﻌﺪ ﻣﻨﻢ ﺷﺪﻡ یه آدم ﻛﻴﻨﻪ ﺍﻱ !!! ✖ ﺍﻭﻧﻢ ﺑﺒﺨﺶ ...✔ ✳ ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﺑﻬﻢ ﺩﺭﻭﻍ گفتن ؟ ﻣﻨﻢ ﺑﻪ ﺭﻭﺷﻮﻥ نیاﻭﺭﺩﻡ ﺗﺎ ﺭﻭ ﺑﺸﻪ ؟!؟! ✳ ﺑﺒﺨﺸﺸﻮﻥ ... ✔ ⤵⏪ خدا جونم این خاصه ... ؛ ⏩ یادته اون که عاشقش بودم حتی احساسمو یه لحظه هم بروش نیاورد ؟ طوری نیست ... اونم ببخش ...!!!✔ ✴ ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻣﻦ ﺑﺨﺸﻴﺪﻡ ... ✴ ↩ ﺣﺎﻻﺗﻮ ﺑﺒﺨــﺶ ↪ تو ببخش ﻛﻪ ؛ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻳﻪ آﺩﻡ ﺑﻲ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻭ ﻛﻴﻨﻪ ﺍﻱ ﻭ ﺑﻲ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻭ ﻣﻐﺮﻭﺭ ﻭ ﻣﺰﺧﺮﻑ ﺳﺎﺧﺘﻦ ...!!! ⏳ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﺍﺯ ﺗﻪ ﺩﻝ ﻣﻴﺨﻨﺪﻳﺪﻡ ؟ ⏳ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻡ دوست ﺩﺍﺷﺘﻨﻮ ؟ ⏳خدﺍﻳﺎ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﻣﻨﻢ ﺧﻮﺏ بودنو بلد ﺑﻮﺩم ؟ ♣ بــــد ﺷﺪﻡ ♣ خدایا به خاطره بعضی ها من الان خیلی بد شدم ...!!! ♨ﺗﻮ ﺑﺒﺨـــﺶ ... ؛ من این نبودم !!! ♨
مرد بایس روزی یه بار بیخود و بی جهت عربده بزنه عیــــــــــــــــــال، میخوامت ب مولــــا
2728
2740

هر ردپای آهویی را که دیدی دنبال نکن

این روزها زیادند گرگ هایی که با کفش آهو راه میروند ..!

((- من عروسک نیستم! - ))---,--((در خاطری که توئی ، دیگران فراموشند ... ))((=2-10-96=خودمان هم نفهمیدیم تهش چی شد؟! آنهایی که دوستمان داشتند و دوستشان داشتیم ، منقرض شدند...!! --امیر وجود))

وای این پست مال سال 1392 هست...لیلی جان هنوز تو نی نی سایتی?! من عاشق کاربر های قدیمی سایت هستمممممممم😍

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
2706