2733
2734
عنوان

خانوما راسته بعد ازدواج

152 بازدید | 12 پست

دیگه درد پریودی نمیکشی ؟ 

امیدم به همونه 😖😖😖 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه🤔

واقعااا😣😫😫😫 ای خدا پس کی راحت میشیمممم

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
واقعااا😣😫😫😫 ای خدا پس کی راحت میشیمممم

نه فقط یه شوهری هست بیاد ناز بکشه بوس کنه دلتو اگه احساسی باشه. در همین حد وگرنه درده سرجاشه😂

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
همکار من با دو تا بچه همچنان دردهای وحشتناک داره به قول خودشون شاید 20درصد از دردهاشون کم شده 

وایییی نگوووو😖😖😖😖😖😖😖😖

نه فقط یه شوهری هست بیاد ناز بکشه بوس کنه دلتو اگه احساسی باشه. در همین حد وگرنه درده سرجاشه😂

😭😭😭😭 من که موقع پریودی اصلا نمیخوام کسی نزدیکم شه