2733
2739
عنوان

♥ ای بانوی شکوفه و لبخند! ای گنجینه دانش و معرفت!♥

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 60 پست
زهرا جان عزیزم منم 500 تا بنویس ممنونم عزیز
اللهم عجل لویک الفرج,,,,,,,,, اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمدو عجّل فرجهم........"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ کَرْبی بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ" دریاب این دل را...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان خوبم فقط میخوام بگم از ناراحتی میخوام خو ن گریه کنم همین حالا احساس میکنم واقعا مریض شدم بدنم تا یکساعت میلرزید نصفه شب من رفتم توی نینیسایت یکدفعه توجه ام جلب شد که گل یاس با پریسا که ظاهرا بهش توهین کرده بود گل یاس هستن .....فقط میخوام بگم چیزی را که تو عمرم ندیده بودم دیدم یه تاپیک بود که در مورد عکس گذاشتن بود باز کردم دیدم همش حرفهای جنسی یک ان صفحه را نگاه کردم دیدم سارا صاحب تاپیک ریحانه جباری نوشته میخوان عکس چیز خرم را بزارم وبعد عکس .....و عکس حیوانهایی را گذاشته بود که داشتن عمل جنسی میکردن من تا صبح داشتم از کار اینها گریه میکردم واشک میریختم واقعا مسلمانی ما کجا رفته ادمهای این جوری به کجا رسیدن واقعا هرکسی به حرفها و کارهای امثال سارا وتیک تاک و موزان وغیره واکنش نشون نده نمیدونم چی دیگه میشه بهش گفت
2740
پارمیدا پست ها : 22380عضویت:1386/4/8 1393/8/6 - 1:58 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] فریما بیا من و تو بریم یه جا دیگه :))))))) بیا بریم کوه کدوم کوه همون کوهی که دلبر .... داره ای بله... (شعرش هم یادم رفته) بچه ها من نگفتم نیایم این سایتها... گفتم حرفهای خودمون را جایی بزنیم که روی سرور این سایت سیو نشه.. برای امنیت خودمون میگم.... وقتی اقای زاهد با افتخار میگن من خودم تا حالا دونفرو فرستادم پشت میله ها (حالا شاید هم دزدی کرده بودن ولی نامه ای که به آشوب نوشتن هم در نظر داشته باشین).... حوصله ندارم آتو دست یه عده بدم که راه برن توی تاپیکهای مختلف و دهن کثیفشون باز کنن و چرت بگن... ......... البته که حضور فعال در تاپیکهای دیگه به هم خواهم رساند.... ولی اینجا درست نمیتونیم بحث کنیم... مثلا همون بحث حق گرفتن فرزند خوانده برای همجنسگراها... برای جو سایت خودمون سانسور کردیم دیگه.. اینجا اصلا نمیشه بحث کرد... کلا زود میبندنت به یه گروهکی... نمیگن خب بحث ازاده و دلیل هم نمیشه آدم به جایی وصل باشه... فقط یه بحثه... خیلی بدم اومده ازشون.
مامان آریا 1 پست ها : 6268عضویت:1392/12/5 1393/8/10 - 12:22 صبح [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] فکر می کنم به خاطر تاپیک هاش اخطار گرفته از مدیر سایت به همین دلیل فعلا دیگه اینجا نمیاد البته گفت موقتا (1) [لایک] ♥وفا♥ پیشانی ار ز داغ گناهی سیه شود/بهتر ز داغ مهر نماز از سر ریا/ نام خدا نبردن از آن به که زیر لب / بهر فریب خلق بگویی خدا خدا!(فروغ)
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1066811&PageNumber=6
خداوند به موسی فرمود : با زبانی دعا کن که گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!! موسی عرض کرد چگونه ؟؟؟ خداوند فرمود : به دیگران بگو برایت دعا کنن ! چون با زبان آنها گناه نکرده ایی .... برای هم دعا کنیم قطعا زودتر مستجابه . واسم دعا کنین و یک صلوات بفرستین واسم . ممنون .
2706