2737
2739
عنوان

مابچه های مهر 94 با مامانامون دورهم جمع شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 54151 بازدید | 12479 پست
سلام دوستان  خوبيد خوشيد ني ني هاي نازتون خوبن؟؟ يعني بچه داري اونقدر سخت و وقت گيره كه نميتون ...

به خدا مادر خيلي گناه داره غم همه چيز بچه ش رو بايد به كول بكشه همسرم اصلا براش مهم نيست همش ميگه خوبه كه اجتماعي ميشه انرژيش تخليه ميشه كلي چيزاي جديد ياد ميگيره و غيره اما من قلبم اتيشه هرثانيه نگاش ميكنم ميگم خدايا من چرا بايد بخاطر كار اينو اذيت كنم اشكش رو در بيارم ؟؟؟ خلاصه كه كاملا خل شدم

این نیز بگذرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان  امیدوارم هر جا هستید خودتون و نی نی های که دیگه آقا و خانم شدن سلامت باشید

سلام ستاره خانم من قبلا تاپیک رو میومدم میخوندم اما عضو سایت نبودم تازه عضو شدم زلزله که اومد کرمانشاه ناخودآگاه یاد شما افتادم فکر میکنم شما کرمانشاه باشید اومدم اینجا تا حالتون رو بپرسم انشاا...که سلامت باشید

2731
سلام ستاره خانم من قبلا تاپیک رو میومدم میخوندم اما عضو سایت نبودم تازه عضو شدم زلزله که اومد کرمانش ...

سلام عزیزم شما خوبید 

مرسی از احوال پرسیتون خدا رو شکر به خیر گذشت ولی هر لحظه تن و بدنمون میلرزه پس لرزه ها زیاده غم و غصه اطرافیان و هم استانی هم که دیگه کلا غمگینمون کرده 

خدایا خودت به خیر بگذرون هیچ کدوم از بنده هات گرفتار زلزله نشن 

بلای بدیه

2738
2706