2737
2734

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه

من یه مدتیه میخوام یکمی موهام رنگ نارنجی داشته باشه

و البته فر هم هست

احساس کردم اگه حنا بزارم رو موهام بتونم رنگشونو عوض کنم ولی شنیدم رو موهای سفید نارنجی میشه 

موهای من خیلی سیاهه حتی یکم قهوه ایم نیست 

اگه بشه ممنون میشم راهنماییم کنینن که چه نوع حنایی بزارم 

و اینکه ممکنه حالت موی فر رو هم عوض کنه؟

厭倦—了明天:)...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من موهام قهوه ای تیرس.حنا با کلی چیز دیگه قاطی کردم رنگ نگرفت.دوست داری امتحان کن

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2742
2740
اره رو موی سفید نارنجی میشه من امروز گذاشتم روی فر موهات اثر نداره و موهارو نرم میکنه ولی بعدش به ای ...

فعلا 17 سالمه نیازی ندارم تا چند سال اینده موهامو رنگ کنم علاقه ای هم ندارم ... ولی امیدوارم حالت موهامو از دست ندم

厭倦—了明天:)...
اگه فقط یک بار بزارم چی ؟ چون موهای من فر خشک هم نیست که بگم خیلی سخت از حالت فر درمیاد

با یه بار رنگ مو تغییر نمیکنه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
فعلا 17 سالمه نیازی ندارم تا چند سال اینده موهامو رنگ کنم علاقه ای هم ندارم ... ولی امیدوارم حالت مو ...

نه حالتش حفظ میشه موهاتو تقویت میکنه ولی رنگش عوض نمیشه فقط یه کوچولو به قهوه ایی روشن شاید در بیاد 

2706