2737
2734
عنوان

میشه یکی بیاد دقیق توضیح بده سهام عدالت ینی چی 😢سردرنمیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 37 پست
 دیگه نه یه زمانی داشت ثبت نامش اونم ارگانهای خاص. گفتم که یه برگه اس که مثلا از دارایی های دول ...

عزیزم یه سوال دیگه بپرسم نگی چه خنگ🥺

شما خودت انتخاب کردی که ازین سه شرکت سهم بدن بهت ؟ یا چجوریه یکم پیچیدس

یه پسر دارم شاه نداره😍
مثلا امروز تو نت خوندم، اونایی که برگه سهامشون ۵۰۰ بود، بهشون اسفند ماه ۵۱۰ هزار تومان واریز میشه. ...

اره دقیقا اینو منم خوندم ولی چون اطلاعات زیادی در مورد سهام نداشتم گفتم بیام اینجا بپرسم

یه پسر دارم شاه نداره😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یه سوال دیگه بپرسم نگی چه خنگ🥺 شما خودت انتخاب کردی که ازین سه شرکت سهم بدن بهت ؟ یا چجوریه ...

نه گلم من فقط ثبت نام کردم برگه رو آوردن دادن بعدا که اینترنتی شد زدم دیدم مال چه شرکتهاییه شاید پنجاه تا شرکته هرشرکت سهم هاشو کوچیک کوچیک کرده مثلا هر سهم ۳هزار تومن خب ، از چند ملیون سهم اون شرکت ده تاش مال منه ینی درحد سی هزار تومن،☺️ 

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘
2731
آها ممنون از توضیحات کاملت عزیزم

عزیزم کاربر عمم درست میگن من اشتباهی گفتم از پول نفت 

دولت سهام ها رو واگذار کرد ب ارگان های مختلف اوناهم نعمولا اخرای سال که میشه سود رو  تحویل میدن ک دولتم‌ می‌ریزه ب حساب فکرکنم پارسال بود طرح ازاد سازی سهام عذالت گذاشتن به عده ازاد کردن‌ولی‌نمیدونم پولشونو چجوری دادن فککنم هرچندماه یه مقدار‌میدادن‌

ما آبادانیا   
خب بعد همه میتونن ثبت نام کنن یا نه شرایط داره ؟ بعد اصلا واسه چی میریزن و از کجا میاد این پول ؟ بر ...

سهام عدالت داری ؟

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
2740