2737
2739
عنوان

مامان های گلی که قراره توی تیر ۱۴۰۱ نی نی های گلشو به دنیا بیاد 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 54 پست
پس ۲روزباهم اختلاف داریم شماویارندارین؟من حالم زیادخوش نیست😭

من هنوز هیچی نشده تهوع ام شروع شده 😢😢😢 

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
منم یه پسر ۶ ساله دارم چندماه اقدام بودم ولی بی نتیجه... درست تو ماهی ک هیچ انتظاری نداشتم و بیخیال ...

😍😍😍😍 مبارک باشه عزیزم 

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس ۲روزباهم اختلاف داریم شماویارندارین؟من حالم زیادخوش نیست😭

من افت فشار و افت قند دارم،همس سر گیجه دارم و منگم،همسرم به شوخی میگه جنسش خوب بوده اینجوری شدی😂

ولی اصلا به غذا ها میل ندارم به زور یه کم میخورم چیزای شیرین و مرغ نمیتونم بخورم

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕
من افت فشار و افت قند دارم،همس سر گیجه دارم و منگم،همسرم به شوخی میگه جنسش خوب بوده اینجوری شدی😂 و ...

اخ الهی 

منم منتظر روزای بد هستم 

2742
2740

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7649540/دور-همی-مامانای-خرداد-و-تیر-۱۴۰۱

دوستان بیایین این تاپیک دور هم باشیم.