2733
2734

واسه نیت خیر میخوام برا خودم . نصیحت نکنید لطفا

از تجربه خودتون و اطرافیان تون بگید 

دیدید کسی نتیجه گرفته باشه از دعا و طلسم ؟ واسه هر نیتی حالا .

عاقبتش و زندگیش چطور شد ، کارمان پس داده؟

دوستم میگیره من اعتقاد ندارم 

تلقین میکنه به خودش به نظرم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم ولی همیشه دعا میکنم کسایی که دعا نویسی میکنن و میرن پیش دعا نویس گرفتار بشن 

حالا اگه واسه باطل السحر باشه یا رزق و روزی که ضرری نمیزنه 

نفرین نکن همه رو 

خودم اره طرفت کار بلد باشه تاثیر میزاره 

خودم ۲ ساله مشتری یکیم تا هر دعا یا طلسمی خواستم رو انجام داده چون موکل داره از کارهاش همیشه جواب گرفتم تاثیرم داره واقعا

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
نشد هر کاری کردیم ولی با قرآن خوندن تاثیرشو کمتر کردیم بله میدونم کیه الهی که خودش بدترش سرش بیاد

چطور فهمیدی کیه ؟

طبق روایت و احادیث معصومین باطل کردن سحر پیش دعانویس ایراد شرعی نداره . برو پیش کار درست

چطور فهمیدی تاثیر داره؟

چطور نداره ببین من چندماه پیش دعا زبانبند برا یکی گرفتم خوب از اون موقعه به بعد حرفی و دخالتی نکرد بجز حرف خوب چیزی از دهنش در مورد من بیرون نمیاد یا دوماه پیش طلسم محبت برا شوهرم گرفتم الان همش به حرفم هست محبت میکنه 

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
چطور نداره ببین من چندماه پیش دعا زبانبند برا یکی گرفتم خوب از اون موقعه به بعد حرفی و دخالتی نکرد ب ...

عزیزم میشه شماره یا آیدیشو به منم بدی؟

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده
واسه چه کاری میگیره؟  اوضاع زندگیش چطوره

واسه عشق و عاشقی و اینا 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
چطور فهمیدی کیه ؟ طبق روایت و احادیث معصومین باطل کردن سحر پیش دعانویس ایراد شرعی نداره . برو پیش ک ...

پیش دعا نویس قرآنی رفتم

ولی نتونست

کسی که طلسم‌کرده انداخته تو رودخونه

خدا میدونه کجا رفته

دعا نویسه گفت دسترسی بهش نمیشه داشت که باطل کرد

چند سال دیگه خودش باطل میشه

اینم‌که میگن آب باطل میکنه الکیه آب انرژی داره و بدترش میکنه

میرسم روزی بهت😎