2733
2734
مامان ستایش
واقعا برای بد غذایی باید جلسات مشاوره تغذیه داشته باشه. بد غذایی بچه ها رو معمولا ما خودمون ایجاد می کنیم. وضعیت تغذیه خودتون. چی می خوره ستایش جون. وضعیت نمودار رشدش. چی دوست داره چی دوست نداره چطوری بهش غذا می دید باید بررسی بشه
اما اینکه آهن داده احتما می دم آهنش کم باشه که برای جذب بهترش اسید فولیک رو داده احتمالا .
برای افزایش قد فاکتورهای زیادی مهمه. یکی روی، آهن، کلسیم و ویتامین د همه مهمن.
توصیه می کنم آهن و اسید فولیک رو با سرنگ انسولین بریزی ته دهنش. شاید اینطوری جواب بده فعلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشید برق اداره قطع شد!!!!!!!!

مامی یلدا جون.
ممنون از راهنماییت. حتما قلم رو از همین امروز اضافه می کنم.
دندونانشم نه....10 ماهه بود درومد. هنوزم کامل نشده. 3-4 تاش مونده. ملاجشم دیر سفت شد.واسه همینم دکترش آز داد. (قبل از این آز اخیر) ولی کلسیم بدنش خوب بود. یعنی زیادم بود.

ممنون از همه مامانا. قد همه از دختر من بلند تره.....گریهههههههههههههههه
2740
سلام به همگی...مامان ستایش عزیز منم همیشه نگران قدشم...دوسالگیش 85 بود...همه سعیم رو میکنم خوب به تغذیش برسم ولی اگه چیزی رو دوست نداشته باشه اصلن نمیخوره...مثلن موز رو اصلن نگاه هم نمیکنه در حالیکه فوق العاده برای قدش خوبه...ولی شیر موز در حد ی استکان کوچیک میخوره...وزنش نزدیک دوازدهه ولی قدشو تازگیا نگرفتم...بیست و شش ماهشه
برای قدش زینک پلاس هم میدادم ولی تازگیا قطعش کردم...شربن کلسیم هم که لب نمیزنه...سعی میکنم هر روز براش بادوم رنده کنم...آب هویچ بدم یا آب سیب...شیر هم کم میخوره...میوه هم حتمن روزی دو سه نوع میخوره...غذاشم سعی میکنم عصاره گوشت یا گوشت داشته باشه ...دیگه نمیدونم چیکار کنم...توی دو ماه هم فقط 100 گرم اضافه کرده