2733
2734
مبارکتون باشه بسلامتی اسم قشنگیه هرچند یکم تلفظش سخته شاید مهراسا راحتتر باشه دوستم همین چند وقت پیش دختر دار شد اسمشو گذاشت آتریسا آتریسا مهدیس آویسا مهلا
و من یتوکل علی الله فهو حسبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم والا!اقات انتخاب کرده دیگه بذار همین باشه دیگه.خودتم ک دوسش داری.بازم میگم سلایق متفاوته.هرچی گرفتی مبارک باشه دوست عزیز

خدایا تورو بحق عزیزان درگاهت،کمک کن همه ی نی نی ها به موقع و صالح و سالم بیان بغل ماماناشون.آمین🙏

من خیلی دنبال اسم گشتم چون: میخواستم دو یا سه بخشی باشه که بعدا اطرافیان اسمش رو مخفف نکن در زبانهای دیگه و به خصوص انگلیسی معنی داشته باشه و تلفظ بشه معنیش قشنگ باشه و حتما فارسی باشه ونه عربی و ترکی و غیره. (البته در هر زبان و قومی اسم های زیبایی هست، این سلیقه من بود که ایرانی بودنش همیشه همراهش باشه) شما هم ببین کدوم اسم به عقایدت نزدیک تر هست و بیش از این خودت رو اذیت نکن چون اسم عادت میشه
2728