2737
2734

بابام رفته بود سرعین اومد برای پدر شوهرم تعریف کنه رفتیم اونجا یک چشمه بود آب گاز دار داشت زبونش نچرخید گفت یکجا تو سرعین گوز آبدار داشت  مردن همه از خنده خودش که داشت از خنده سکته می کرد

یک سرایدار داشتیم تو مدرسه خوب حرف نمیزد یک دفعه اومد به من گفت ببخشید من کلید آموزش و پرورش رو گذاشتم زیر پرچ...بعدم رفت من همین طور هاج واج بودم چی گفت... بعدفهمیدم به کلاس می گه آموزش و پرورش وبه فرش هم می گه پرچ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفته بودم خونه شوهر خالم مهمون داشتن مهمونشونم روحانی بود من بلند گفتم اعظم من امامرو گذاشتم تو شیپور... یهو همه هنگ کردن فکر کردن دارم جسارت می کنم به روحانیت.... دیدم هوا پسه گفتم بابا منظورم اینه زمینی که تو امامه(لواسون) داشتیم.. گذاشتم تو سایت شیپور برای فروش.... همه زدن زیر خنده ... می گفتن تو می گی عمامه رو کردم تو شیپور   

منم اعتراف میکنم که دیشب خودم گوزیدم وقتی کنار همسرم بودم و الکی انداختم گردن پسر یه سالم خدا کنه هم ...

😅😂🤣🤣🤣🤣

سلام بچه ها لطفا تاپیکامو تا جایی ک میتونید گزارش بزنید مرسی❤❤❤❤🌷🌷🌷🙏🙏
2731
اعتراف میکنم 6 ماهه به ماهیای گوشت خوارم سویا میدم.طبیعتشونو عض کردم.

وای 😂یادش بخیر یه زمانی ماهی نگه میداشتم😂یادم رفته بود

این پستم لایک شد خاطره هام زنده شد