2737
2739
عنوان

ورم کلیه جنین...

| مشاهده متن کامل بحث + 7971 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان تروخدا کمک کنید نی نی منم وضع کلیه ش داغونه یکی ۳۰ و راستش ٩ واز طرفی آمونتیک هم زیاد شد ...

سلام عزیزم 

منم همین مشکل رو دارم

زایمان کردی 

الان نی نیت چطوره

اگ پیامم رو خوندی خواهش میکنم ازت ‌جواب بده

2731
سلام عزیزم  منم همین مشکل رو دارم زایمان کردی  الان نی نیت چطوره اگ پیامم رو خوندی خوا ...

سلام عزیزم خداروشکر بعد تولد کلیه راستش خوب شد اما متاسفانه کلیه چپ نه بعد کلیه زجر پسرم تو عکس رنگی و اسکن هسته ای گفتن که کارکردش 13 درصده ولی کلیه راستش خداروشکر داره کار چپ رو هم انجام میده. خیلی ناراحتم. اما توکل به خدا. بدتر از این هم ممکن بود اتفاق بیفته. اما خدا بهمون رحم کرد و حداقل کلیه راستش رو برگردوند. فقط خود خدا میدونه که چه دوران سختی بود برام دوران بارداری. تو این سونو های مزخرف شون هر دفعه ی چیزی میگفتن. از عدم تناسب اندام و بزرگی سر و ازدیاد آب دور جنین ک تو این ایام کرونایی پدرمون در اومد. 

شما اندازه کلیه جنین تون چقدره؟ 

فکر میکنم کمتر از 15باشه خیلی جای نگرانی نداره اما مهم ترین چیز پیگیری بلافاصله بعد تولده. اول آزمایش واسه عفونت ادراری و اگه پسره سریع ختنه بشه تو روایت فرمودن که روز7 مستحبه ختنه بشه.

به خدا توکل کنید انشاالله که وقتی به دنیا بیاد سالم سالم تو بغلتون باشه. شما هم برای پسرکوچولوی من دعاکنید که انشاالله خدا کمک کنه تا سلامتی کامل کلیه شو بدست بیاره وخدا اون یکی کلیه شو براش قوی‌تر از کلیه ی افراد دیگه کنه. فعلا از طریق طب سنتی پیگیر درمانشیم. 

2738
سلام عزیزم خداروشکر بعد تولد کلیه راستش خوب شد اما متاسفانه کلیه چپ نه بعد کلیه زجر پسرم تو عکس رنگی ...

اخه دکتر ها که بهتون گفتن تورم خفیف داره

پس چرا یک کلیه اش رو از دست داد

اونم توی ۳۶ هفته

شرایط که خوب بوده