2737
2734
عنوان

زخم دهانه رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 27 پست
نمیدونم ریحانه جان من که قدرت خدا پریود هم تعطیل شده عفونت هم شدید گفت زخم هم داری انواع سونو و آزمایش هم داد
اون چیز که گلم رو برام عزیز و باارزش کرده عمریه که به پاش سر کردم :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوست خواهرم زخم رحم داشت، اون شدید بود زخمش، یعنی دکتر بهش گفته بود دیرتر میومدی باید عمل میکردی رحمت رو درمی اوردی دلیلش هم این بود که عفونت داشت و درمان نکرده بود یه سری امپول و قرص بهش داد، چون زخمش شدید بود رحمش رو شستشو دادن ، الان خوب شده ولی اگه تو زخمت کمه با امپول و قرص خوب میشی
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2738
افتاب زخم خیلی شایع هست و مشکل ترسناکی نیست .. اون تست هم پاپ اسمیر بوده که هر سال خانمها باید بدن ربطی به زخم و اینا نداره داروهات رو حتما استفاده کن و نزدیکی هم در طول درمان نداشته باش .. اگه خوب نشه فریز میکنن و مشکلی نیست
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
با احازه صاحب تاپیک خــتم 124000 هزار صلوات هدیه به امام رضا مراجعه کنید به این ادرس مایل بودید با تشکـــر http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=956491&postID=37428695
[smiley]s/sm_60.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley][smiley]s/sm_60.gif[/smiley]