2733
2734
طبیعی بهتر بود
هر دو عوارض داشت ولی به چند ماه نکشیده رفع شد
ولی طبیعی زودتر خوب خوب خوب خوب خوب شدم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه خواهر من که سر اولی داغون بود جون یه عالمه درد طبیعی رو کشیده بود ولی سر دومی و سومی خیییییلی راحت بود. حتی فکر نکنم هیچ مشکلی باشه اگر دوباره بخواد بچه بیاره.
خدایا عزیزانم را سلامت بدار.
راحیل بالاخره رحم سه بار در جاهای مختلف پاره میشه
معمولا مشکلی پیش نمیاد
ولی گاهی موقع عمل دیده شده جای عمل های قبلی داره متلاشی میشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
در مورد سه تا سزارین: کلاً سزارین احتمال وقوع چسبندگی رو بالا میبره. چون جفت جدید میتونه به محل بخیه های زایمان قبلی بچسبه و این باعث وقوع چسبندگی میشه. البته این همیشگی نیست. فقط احتمالش بیشتر میشه. بعد هم هرچی باشه، سزارین یه عمل جراحیه. سه بار، یه موضع، ... یه کم ریسک داره دیگه.
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...
2740
منم خیلی بین طبیعی و سزارین رفتم و اومدم آخرش نظرم روی طبیعی هست . فقط مجبورم دکترمو عوض کنم چون فقط سز میکنه. دردش چند برابر درد پری میشه؟ آخه من زمان پری دردام زیاد میشد بعضا گریه میکردم یا داد میزدم.