2737
2734

من خودم واقعا نه نمی گم زیاد از اهدافم و کارایی که می کنم حتی طلا بخرم شاید فقط به مامانم نشون بدم حتی به خواهرامم نشون نمی دم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
2728

دارم ترک میکنم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

خودم نمیگم ولی توسط مامانم همه‌ میفهمن😑

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
خوب کاری میکنی نگی بهتره

فقط انرژی منفی میدن به ادم .طلاهم ی بار ی گردنبد گرفتم انداختم من روزای عادی زیاد نمی اندازم طلا زنداداشم فرداش رفت لنگشو خرید🙄😕

2740

منم جز با همسرم با کسی در میون نمیزارم

من از باور مرگ دارم میام و میخوام بگممعجزه اتفاق میوفته✨🌈.                                                               کاربری دوم🌱.          💚هرلحظه هزار بار خداروشکر میکنم💚.       

قبلا میگفتم. الان یاد گرفتم خودم نگم یا نپرسم. 

اگه ازم بپرسن این کارو داری میکنی فقط میگم اره یا نه. دیگه توضیح نمیدم یا همه چیزو توضیح نمیدم. 

چهارشنبه، 5 اردیبهشت 1403، ساعت 22:22 : من حالم خیلی بهتره. این بار دیگه نمیذارم فکر و خیال انرژیم رو بگیره. این بار هدف میذارم و برنامه میریزم براش و به هر قیمتی بهش عمل میکنم. کتاب میخونم. ورزش میکنم و میدوزم..   شنبه، 9 دی سال 1402 و ساعت 11:01 صبح: من حالم خوب نیست.. احساس میکنم اندازه یه اتاق سه در چهار، غبار دور من رو گرفته و خودمو اون وسط گم کردم.      دوشنبه، 29 آبان سال 1402 و ساعت 9:28 صبح: برای مدت تقریبا زیادی نیستم و اینجا نمیام. ولی لطفا اگه سوالی ازتون پرسیدم که تا این لحظه جوابمو نداده بودین، لطفا جواب بدین. وقتی برگردم میخونمش. خیلی ممنونم که مهربونید و این مهربونی رو نشر میدید💙...   از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
من کلی تهدیدش می کنم😂

😂😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2706