2737
2739

بچه ها   کسی دکتر متخصص گوارش اطفال برای درمان رفلاکس پنهان می شناسه دخترم  هفت ماهشهخیلی اذیت میشه همش ترش میکنه هیچی نمیخوره  ضعیف شده  گفتن کمکی خوبه ولی بیدارش کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومای رشتی..یه سوالی داشتم شما میدونید تو کدوک فروشگاههای رشت..لباسهای زیر مارک مادام رو میفروشن؟ ...

سلام عزیزم امیدوارم هنوزم ب نی نی سایت سر بزنی .میشه بهم بگی دخترتو پیش کدوم دکتر چشم پزشک توی رشت میبردی و راضی یودی از تشخیصش؟

2728
بهنوش جان خدا رو شکر که آوینا جون خوب شد. ایشااله همیشه سلامت باشه. مرسی از لطفت. چشمای شما قشنگ میب ...

عزیزم سلام.لطفا اسم ادرس دقیق شو برام میزارید من خیلی دنبالش گشتم ممنونم

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 
خلاصه دوباره س فرداش با چه بدبختی و التماسی از بخش نوار مغز بیمارستان 7 شهریور خواستم از دکترم نوار ...

آدی جون من برای پسم نوبت گرفته بودم ببرم پیش امین زاده الان منم دودل شدم.به نظرت من پسرم رو پیش کدوم دکتر مغز و اعصاب ببرم؟ 

2740
عزیزان موافقین من یه گروه یا یه تاپیک بزنم واسه خانوم ها و مامان های ساکن رشت لطفا بیاید نظر بدین؟!

سلام عزیزم

گروه زدین؟ اگه میشه لطفا برامنم لینک بفرستید واقعا نیازم میشه