2733
2734

آیا قبول دارید که وقتی که صرف یه آدم دیگه و خانواده اون ، رفت و آمدها و مسئولیت های زندگی متاهلی میشه رو یه آدم مجرد میتونه تماما روی خودش بذاره و سرعت پیشرفتشو از یه آدم متاهل ده ها برابر بیشتر کنه؟

-این نظریه برای همه صدق نمیکنه-

کیا مثل من فکر میکنید؟

👍🏻

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دقیقا همینطوره

دخترعموم ۴۰ سالشه مجرده تاجر سنگه اگه ازدواج کرده بود درگیر شوهر و بچه بود به اینجا نمی‌رسید

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
2740

تا حدی درست میگی.....ولی من همیشه به این نتیجه رسیدم تو خودم و دخترای مجرد فامیل ک وقتی یه کاری می‌خوایم کنیم چون من همیشه وقت کم دارم سعی میکنم با دقت بیشتری اون کارو انجام بدم و همه ی انرژیک رو صرف کنم تو اون تایم....ولی دخترای مجرد فامیل خیلی عشق و حالی قدم قرمیدارن...چون زیادی بیکارن...به عبارتی از فرصتشون استفاده نمیکنن

2706