2733
2739
عنوان

هزینه عمل لاپاراسکوپی

| مشاهده متن کامل بحث + 76323 بازدید | 39 پست
سلام دوستان من 2 بار سقط داشتم یکی در هفته 8یکی در هفته 13هر دو بار خیلی راحت باردار شدم و خیلی راحت ...

اره عزیزم منم چسبندگی لوله داشتم کلی دکتر رفتم گفتن باید لاپاراسکوپی شی آخرش رفتم انجام دادم پارسال بود الان میخوام باردار شم و دکترم میگه مشکلی نیست اون موقع من 2 تومن واسه لاپاراسکوپی دادم پیش دکتر ثناگو الان نمیدونم چند شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بله نصیرا خانوم. پژوهشکده علوم تولید مثل یزد (مرکز ناباروریه صفاییه). 03538247085 و 03538248122 ...

سلام شما لاپاراسکوپی شدین؟؟ب منم گفتن برای کوتر تخمدان زیر نظر همین مرکزم شما نتیجه گرفتی؟؟؟

2731
سلام شما لاپاراسکوپی شدین؟؟ب منم گفتن برای کوتر تخمدان زیر نظر همین مرکزم شما نتیجه گرفتی؟؟؟

بله من باردار شدم ماهذبعد. پسرم ۱۵ ماهشه. و بعد ۹ ماه اوز زایمانم باز باردار شدم بدون هیچی سه ماه دیگه به دنیا میاد

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
حتما بعد لاپارا داروی تحریک کننده بگیری به من لتروزول و آمپول هاش سی جی داد 

من چن دوره مصرف کردم وقتی امپول زدم کیست شدن به نظرت بعد عمل رفع میشه؟؟؟یعنی تخمکم ازاد میشه ولی تبدیل ب کیست میشه؟؟؟من فک میکردم اصن ازاد نمیکنم

2738
من چن دوره مصرف کردم وقتی امپول زدم کیست شدن به نظرت بعد عمل رفع میشه؟؟؟یعنی تخمکم ازاد میشه ولی تبد ...

اصلا لاپارا رو به همین دلیل انجام میدن تا تخمدان از کیستها خالی بشه و نفس بکشه و تخمک گذاری شروع بشه و با داذو جواب بده

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

بچه ها لاپاراسکوپی را پیش هر کسی نرید . من خیلی می ترسیدم که لاپاراسکوپی انجام بدم برای همین هم کلی دنبال دکتر خوب گشتم تا اینکه با معرفی یکی از دوستای مامانم رفتم پیش دکتر شبنم سالمی و لاپاراسکوپی انجام دادم و الان خداروشکر راضی هستم و مشکلم برطرف شد و دیگه کیست تخمدان ندارم