2737
2739
عنوان

**** ما میخوایم مامان بشیم ایشالله****

| مشاهده متن کامل بحث + 187453 بازدید | 45517 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ختم صلوات در ماه رجب اگه کسی تمایل داشت بیاد شرکت کنه هر تعدای که میتونید در کل ماه رجب بفرستید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1103374&PageNumber=1 با اجازه مدیر تایپیک
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن ... خدایا ...
سلام مهربونا من هم با هزار امید و آرزو میخواستم این ماه اقدام کنم که فهمیدم شوهرم مشکل کم تحرکی اسپرم داره خیلی نا امید شدم نمیدونم چی کار کنم دکتر بهش کلومفین با الکارنتین و جنسینگ و ویتامین ای داده به نظرتون امیدی هست؟
خدایا تو میدونی ==> تو میتونی...
2728
سلام بچه ها ... من نمیدونم باردار شدم یا نه ؟ از این ماه شروع کردم به اقدام . حدود یک هفته پیش اولین اقدامم بود . الآن سینه هام یه درد خفیفی دارن و زیر دلم هم درد میکنه . یعنی اگه باردار باشم انقدر زود خودشو نشون میده ؟ یا اشتباه میکنم ؟
از دلم می پرسم آیا همچنان از عشق ناچاری؟ *****من تپش های دلم را می شناسم پاسخش آری است
2738