2733
2734
عنوان

فرش چند متری به این هال میخوره

96 بازدید | 8 پست

عرض هال 5متر و نیم هست طولش 5متر و 80سانت

دوتا 9بندارم از عرض خوبه نیم متر خالی میمونه ولی طولش دومتر و 30سانت خالی میمونه دوتا دوازده بندازم نیم متر اضافی میاد

چیکار کنم عروس هم هستم واسه جهیزیه میخوام

دو تا دوازده متری که اصلا به این هال نمیخوره. من بودم چه بسا دو تا ۲×۳ می انداختم. زیر مبل ها و میز غذاخوری که اصلا نباید قالی بره

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اضافه اومدن فرش که خیلی زشته!!

به نظرم دوتا ۹ بگیری زیر مبل و میز نهارخوری یا تی وی خالی بمونه خیلی بهتره

خیلی طول کشید تا بفهمم کاری که خوشایند من نیست لزوما غلط نیست. انتظاراتی که از آدم‌ها دارم هم لزوما درست نیست و اساسا من جای حق ننشسته‌ام که متر و معیار درست و غلط باشم. این در ظاهر خیلی ساده به نظر می‌رسه ولی هم دهن من سرویس شد هم دهن زندگی تا من اینو بفهمم🙃
دو تا دوازده متری که اصلا به این هال نمیخوره. من بودم چه بسا دو تا ۲×۳ می انداختم. زیر مبل ها و میز ...

خب به طول خالی میمونه و مسیر رفتن به اشپزخونه و درب وردیه مبلمان به عرض چیده میشه

اضافه اومدن فرش که خیلی زشته!! به نظرم دوتا ۹ بگیری زیر مبل و میز نهارخوری یا تی وی خالی بمونه خیلی ...

فرش روش میگفت از دوازده متری حاشیه هاشو برش میزنیم و دوباره سردوز میکنیم که از عرض اضاقی نیاد ولی حس میکنم نقش فرش از بین بره اینطوری

خب به طول خالی میمونه و مسیر رفتن به اشپزخونه و درب وردیه مبلمان به عرض چیده میشه

ببین بستگی به وسایلت داره. قالی اصلا نباید زیر مبل ها بره و میز ناهار خوری هم نباید روی قالی قرار بگیره. باز خودت با توجه به وسایلت بهتر میتونی بسنجی. در کل کف زیاد پوشیده شده از قالی محیط رو کوچکتر نشون میده

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2740
فرش روش میگفت از دوازده متری حاشیه هاشو برش میزنیم و دوباره سردوز میکنیم که از عرض اضاقی نیاد ولی حس ...

حست درست میگه عزیزم

اون فرشی که برش بخوره هیچ وقت دیگه اون زیبایی اول رو نداره

خیلی طول کشید تا بفهمم کاری که خوشایند من نیست لزوما غلط نیست. انتظاراتی که از آدم‌ها دارم هم لزوما درست نیست و اساسا من جای حق ننشسته‌ام که متر و معیار درست و غلط باشم. این در ظاهر خیلی ساده به نظر می‌رسه ولی هم دهن من سرویس شد هم دهن زندگی تا من اینو بفهمم🙃