2737
2734
امروز صاحب خونم اومده بود گفت میخوام بفروشم بخر ضرر نمیکنی😐

عزیزم میتونی بخری ؟ اگه کسی بتونه خونه بحره ک مساجر نمیشه ولی اگه خوب میده وام واینا بگیر بخرش

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن عزیزم من چیکارم این وسط من فقط حدس زدم..انشالا ک خونه دار میشین نگران نباش

ممنونم عزیزم❤️

هیچی تودنیا قشنگترازاین نیست که صب چشام به روی عشقم بازبشه💏وهیچ چیزی باارزش تراز ثمره های عشقمون نیست

عزیزم میتونی بخری ؟ اگه کسی بتونه خونه بحره ک مساجر نمیشه ولی اگه خوب میده وام واینا بگیر بخرش

250 وام مسکن 100 پیش همین خونه250 کم دارم😐

هیچی تودنیا قشنگترازاین نیست که صب چشام به روی عشقم بازبشه💏وهیچ چیزی باارزش تراز ثمره های عشقمون نیست

2742

تو 30 تومن پیشش مونده بودم 

ولی این صاحب خونم دندون گرده فک کنم میترسه خونه ارزون شه

تلاشتو بکن وازخدا بخواه انشالله بشه.بخوای میشه ولی خیلی بهتون فشار میاد ولی ب صاحب خونه ششدنتون می ارزه

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
عزیزم وام خونه شرایطش چه جوره؟واقعا 250 میدن؟چند ساله هست وماهی چه قدر باید داد

تهران بله به زن و شوهرباهم250 میدن

ماهیی5میلیون قسطشه ولی نمیدونم چند سالست

2740
تهران بله به زن و شوهرباهم250 میدن ماهیی5میلیون قسطشه ولی نمیدونم چند سالست

ببخشید من اگه بخوام بگیرم به نظرتون چه قدر طول میکشه بهم بدن؟در مورد ضامن هم میدونی؟

میشه برای حاجت دلم صلوات بفرستید❤❤
ببخشید من اگه بخوام بگیرم به نظرتون چه قدر طول میکشه بهم بدن؟در مورد ضامن هم میدونی؟

باید بری بانک مسکن ضامن هم تاجایی که میدونم سند خونه رهن بانک میشه