2733
2734
با سلام عزیزم چون بین سامسونگ و اسنوا مونده ای باید بگم من سامسونگ داشتم و واقعا عالی بود لکهای قدیمی روی لباسهای سفید را کاملا پاک میکرد اما الان چون لوازممو تغییر دادم بوش گرفتم که اونم عالیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اجاق گاز اسنوا دارم که اصلا راضی نیستم اما یخچالم سامسونگه و خیییییییلی راضیم .فقط دوست من لباسشویی سامسونگ داشت بعد 8 سال بردش سوخته بود و نمایندگی سامسونگ گفته بود که دیگه گیر نمیاد !! مجبور شد یه لباسشویی جدید بخره که بوش خرید
2731
منم میخوام ماشین لباسشویی بخرم ولی نمیدونم بین اسنواو ال جی کدوموبخرم؟!یخچال میخوام اسنوابگیرم

پاکشوما از اسنوا خیلی بهتره . اشتباه نکن . پاکشوما چند دهه اس داره کار می کنه اما اسنوا هنوز امتحان خودشو پس نداده

2740

به عنوان تعمیر کار مجموعه نوین سرویس اصفهان پیشنهادم در خصوص انتخاب ماشین لباسشویی بین دو برند اسنوا و سامسونگ با سامسونگ هست قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ از لحاظ کیفیت در مقایسه با لباسشویی اسنوا از کیفیت بهتری برخوردارند عمده تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان که انجام میشه تعویض بلبرینگ دیگ دستگاه است که بعد از 7-8 سال کار هنگام خشک کن صدای زیادی میده که با هزینه ای حدودا 300 هزار تومان قابل حل است خیلی به ندرت هم تعمیر برد پیدا میکنه اون هم قابل تعمیره .به نظرم مدل های معمولی بدون اینورتر را خرید کن تا هیچ زمانی از لحاظ تعمیرات به مشکل بر نخورید .

با توجه به اینکه نظر خیلی دوستان در خصوص لباسشویی اسنوا موافق نبود در کل به نظر شخصی بنده اینطور نیست که لباسشویی خوبی نیست و خرید آن ریختن پول تو جوی آب باشه به عنوان مثال اگر شما بخواهید یک لباسشویی 7 کیلویی ساده سامسونگ بخرید که قیمت آن 6 میلیون هست و مشابه آن با برند اسنوا قیمتش 4 میلیون باشه درسته که سامسونگ در حد کمی بهتره ولی اگر وضع مالیتون خیلی مناسب نیست اسنوا را بخرید و مطمئن باشید لباسشویی بدی نیست. لینک های زیر که در خصوص تعمیرات هستند میتونند اطلاعات مفیدی در خصوص برند های اسنوا و سامسونگ جهت انتخاب یک وسیله خوب به شما بدهند.

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان 

تعمیر یخچال اسنوا در اصفهان

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان

من که لباسشویی اسنوادارم خداییش خیلی هم راضی ام کاراییش هم خیلی شبیه پاکشوماست شایدبراتون جالب باشه که قابلیت نانوسیلورداره یعنی درحین شستشو یونهای نقره داخل اب ازادمیشه وباعث میکروب کشی وضدعفونی شدن لباسامیشه 

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین ماشین لباس‌شویی ها رو معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

لینکش اینه دوستان  https://bigsearch.ir/lebasshui

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟

اسنوا عالیه

دست کم نگیرین،اون یکی مارک ها چون مثلا خارجی هستن زود میگیم اونا بهترن

درحالیکه عین هم هستن مارک هاشون اسمشون در اومده

ما تو فامیلمون چن نفر دارن لباس شویی اسنوا خیلی راضیین هم از لحاظ ظاهر خیلی قشنگه هم کاربردش عالیه

من واسه جهیزیم خریدم 14میلیونم پول دادیم قیمتشم عین اسنوا الجی زیرووات هس فرقی ندارن

من خودم طرفدار مارک های خارجی بودم تمام وسایل برقیم خارجی هستن جز لباس شوییم ک خیلی تعریفشو شنیدم

از خیلیا ک دارن پرسیدم و با تحقیق خریدم