2733
2734
عنوان

سردرد عصبی چه جوری برطرف میشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 15385 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم وقتی استرس دارم بدنم سریع تخریب میشه وقتی یه مدت مشکل نداشته باشم دردام میره همش از فکره ، زیاد بیرون برو تفریح با دوستاتون
⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
2731
وقت نمی کنم:( زندگیم یکنواخت شده...:( به قول تو هانیییی جون وقتی می شینم تو خونه بدتر می شم. استرسام شدید می شه. هی می رم تو فکر می گم نکنه مریضم. واسه همین هر روز مریضی از یه جایی می زنه بیرون. یه روز پا و دستم خواب می ره یه روز سر درد یه روز روده درد...:(
عزیزم اگه دلیل اصلی سردررهات عصبیه دم نوش های ازام بخش مثله گل گاو زبان و چای سبز یا شربت های ارامبخش مثله گلاب و ززعفران و ییدمشک بخور.دوش اب ولرم رو به سرد بگیر اخر دوش ت روی پاهات رو از ناحیه مچ به پایین چندثانیه کوتاه زیر اب سسشرد خنک نگه دار بزای فرار از فکروخیال کتاب بخون . قفیلم نگاه کن کلا یه کاری کن از این دنیا کنده بشی و به غصه هات فکر نکنی
خدایا،مرا آن ده که آن به

سلام من یک ماهی هست که سرم تیر می کشه و مبهم هست تیر کشیدن و حالت تهوع هم ندارم چون امسال کنکورم دارم همش ب صورت دراز کشیده درس می خونم و وقتی که عصبی و استرس می گیرم سسرم تیر می کشه چه کنم خوب بشه