2737
2739
عنوان

عمل سرکلاژ کسی انجام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 18 پست
آهان پس به خاطره اونه می خوای سرکلاژ کنی در هر صورت ایشالله انجام میدی و به سلامتی نی نیت متولد میشه نترس دکتر منم گفت ترس نداره فقط بعدش یه هفته خوب استراحت کن منم اول دکتر گفت دهانه رحمت ۳۰ mm هست شاید مجبور شم سرکلاژت کنم برا همین سونو برام نوشت رفتم سونو گفت دهانه رحمت شده ۳۳ mm گفت شیاف مصرف کن سرکلاژ نمی خواد انشالله خلاصه منم مثل تو کلی ترسیده بودم تحقیق کردم همین جا همه گفتن عمل راحتیه پس خیالت راحت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون مامان شادونه جون
آرامم کن خدا...تنها تو آرام کننده ای..تنها تو صبر دهنده ای...از حکمتت چیزی نمیدانم...تغییر ده حالم را به بهترین حال..دلتنگ  دخترم هستم که  فقط دو روز مال من بود و سهم خاک شد.🖤😭
منم طول سرویکسم 30 بود و دکترم گفت باید سرکلاژ کنم تو هفته ی 13 اولش خیلی ترسیده بودم به خاطر عمل شب قبل بستری شدم صبح عمل کردم و صبح روز بعد مرخص شدم. روز اول خون ریزی داشتم که مال زخم بود و به مرور در عرض 3-4 روز قطع شد و حدود 15 روز دیگه کاملا خوب شده بودم. ولی خیلی رعایت کردم و روز عمل فقط روی بودم بعدش هم تا الان از طوالت فرنگی استفاده می کنم مگر اینکه برم جایی و مجبور شم. مسافرت هم زیاد نمی رم خدا رو شکر تا الان مشکلی نداشتم. دعا کنید تا آخرش خوب باشه.
عباس هدیه ی شیرین خداست و امانت اونه. خدایا کمکمون کن تا این امانت رو اون جور که می خوای برات پرورش بدیم
2731