2737
2734
عنوان

مامانهای کرجی بویین بیاین یه خبر مهم و عالی

| مشاهده متن کامل بحث + 19505 بازدید | 173 پست
سلام دوستان واقعآ دکترای این زایشگاه خوبن؟ من هفته 5 هستم و هنوز دکتر پیدا نکردم و میخام بعداز سه ماه شروع به ورزش کنم. چون میخام اگه بشه طبیعی زایمان کنم لطفآ راهنماییم کنید😊
دوستان ببخشید میترا امینیان چه روزایی هستش.خودش سونو انجام میده
آدمها گاهی اوقــات گریــه میکنند نه به خاطر اینکه ضعیف هستند ، بلکه به این خاطر که بــرای مدتِ طولانی قوی بوده اند !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین دکترای دندونپزشک رو تو کرج معرفی کنین که حرف ندارن...حتی سختترین مشکل دندونو حل میکنن حتی اگه 3 بار عصب کشی و پر شده باشه... دکتری که هر سال دیگه نیاز نباشه بریم پرش کنیم بچه ها...بعضیا میرن عصب کشی و پر میکنن تا 10 سال و یا بیشتر هم مشکلی ندارن.... از دست این دکترهای بیوجدان که دندونمونو معلوم نیست چجوری عصب کشی و پر میکنن که سال بعد دوباره خراب میشه و نیاز به پر کردن داره..اینجا فقط دکتر های عالی و حاذق و ماهر رو بگین
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
2731

مرخرف ترین بیمارستان مریمه اگر جون خودتون و بچه هاتون براتون مهمه نرید اونجا 

چندتا بچه کشتن تاحالا

بعدم هزینه هایی که میگن الکیه به دلایل الکی بستری میکنن اخر خداتومن باید پیاده بشین

2740