2733
2739
عنوان

عکس نی نی های ناز متولد مهر 91

| مشاهده متن کامل بحث + 39939 بازدید | 821 پست
مامانا بیاین عکس نی نی هاتونو در حال خرابکاری بذارین اینجا یکم شاد شیم :)) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=817927&PageNumber=4 عکس بقیه نی نی های شیطونم ببینید
برو ای گدای مسکین در خانه‌ی علی زن..... که نگین پادشاهی دهد از کرم گدا را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم عکسای عید ارشان من ک هفته اول مسافرت بودیم و هفته دوم تهران آپلود عکس رایگان و دائمی عید همه با تاخیر مبارک آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس رایگان و دائمی راستی یک سال و نیمه شدن همه نینی هاای مهر مبارک آپلود عکس رایگان و دائمی
خالی شده خونه از حس تنهایی ... آرامشه محضه وقتی تو اینجایی
بگردم این گل پسر نازو. خدا حفظش کنه شقایق جون
دوستانمان فرشته هایی هستندکه ما را روی پاهایمان بلند می کنند، زمانی که بال های ما به سختی به یاد می آورند که چگونه پرواز کنند.....
2731
فدای این بسر خوشتیب و ناز بشم من. خیلی اقا شده ماشالله. یک سال و نیمه شدنت هم مبارک خاله. بوووووووووووووووووس.
اگر چیزی را با گوشهایت نشنیدی ؛ یا آنرا با چشمانت ندیدی ؛ آنرا با ذهن کوچکت ابداع نکن ، و آنرا با دهانِ بزرگت به اشتراک نگذار ... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
آپلود عکس
دست همیشه به معنای آغوش نیست! گاهی فقط امنیت است.......... مثل «دست پـــــــــــدر»!!!! هیچ جای دنیا امنیت دستهای پدر و مادر رو نداره ! پدر و مادر تنها کسانی هستن که وقتی دیگه نداریمشون قدرشون رو میدونیم… برای شادی روح تموم پدر و مادرای آسمونی "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"****** اگه تونستین برای پدرم یه فاتحه مرحمت کنید.
هزار هزار هزار ماشالا به ارشان جیگر خاله...........
دست همیشه به معنای آغوش نیست! گاهی فقط امنیت است.......... مثل «دست پـــــــــــدر»!!!! هیچ جای دنیا امنیت دستهای پدر و مادر رو نداره ! پدر و مادر تنها کسانی هستن که وقتی دیگه نداریمشون قدرشون رو میدونیم… برای شادی روح تموم پدر و مادرای آسمونی "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"****** اگه تونستین برای پدرم یه فاتحه مرحمت کنید.
2738