2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام صحرا جان. خیلی خوشحال شدم ان شالله پسر گلت بسلامتی بیاد بغلت دختر منم ترنم خانوم 15 شهریور بدنیا اومد و خونمون رو با اومدنش شادتر از قبل کرد
خدایا فقط به خودت سپردمش...
2728
خدایا شکر منم مادر شدم

سلام عزیزم 

میدونم این تاپیک مال خیلی وقت پیشه.ولی خوندم که باید بیضع ها رو با روغن گرم ماساژ بدیم.

کجای بیضه ها رو ماساژ بدیم؟

چه مدت؟

روی جنسیت اثر داره؟

ممنئنن از لطفتون

لایک نکنید خیلی ممنونم
سلااام به رسم قدیم اومدم بگم منم مامان شدم هورااااا

سلام عزیزم 

میدونم این تاپیک مال خیلی وقت پیشه.ولی خوندم که باید بیضع ها رو با روغن گرم ماساژ بدیم.

چه مدت؟

روی جنسیت اثر داره؟

ممنئنن از لطفتو

لایک نکنید خیلی ممنونم
سلام صحرا جان. خیلی خوشحال شدم ان شالله پسر گلت بسلامتی بیاد بغلت دختر منم ترنم خانوم 15 شهریور بدنی ...

سلام عزیزم 

چه مدت؟

روی جنسیت اثر داره؟

ممنئنن از لطفتو

لایک نکنید خیلی ممنونم
سلام .پسرمنم دی به دنیا میاد ان شاالله..

سلام عزیزم 

چه مدت؟

روی جنسیت اثر داره؟

ممنئنن از لطفتو

لایک نکنید خیلی ممنونم
2738
1300000 ...... نا قابل

سلام عزیزم 

چه مدت؟

روی جنسیت اثر داره؟

ممنئنن از لطفتو

لایک نکنید خیلی ممنونم

سلام خوبین یه سوال دارم 

۲۲ بهمن پریود شدم پریود ماه قبلم ۲۰ دی بود ماه قبلش ۱۹ اذر بود

الان‌میخوام بدونم تخمک گذاری این ناهم یعنی اسفند کی هست. دقیق. چقد فرصت دارم برای اقدام

نرم افزار میگه ۱۰ اسفند چون میوفته ۳ شنبه. روز نمیتونم اقدام کنم شب هم. توصبه نشده میگن شب چهارشنبه خوب نیست.  قبلشم نمیحوام اقدام میکنم چون پسر میخوام. به نظرتون چهار شنبه شب  فرصت  دارم؟؟یعنی ۱۱ اسفند تا شب؟؟؟؟