2737
2739
امروز با دخترم رفتیم همون مهدی که قبلا یو بار خودم رفته بودم که از این دو بار یک بارش رو با دخترم رفته بودم خوشش نیامده بود و گریه هم کرده بود. این بار از یک هفته قبل باهاش صحبت کردم و با رضایت خودش رفتیم. خوشش آمد و حتی درخواست نهار کرد با اینکه تازه خونه صبحانه خورده بود. ولی خودم خوشم نیامد. رفتم با مدیرش که اتفاقا زنداداش همکارم هست صحبت کنم ولی چون دخترم باهام بود نخواستم بشنوه نکات منفی و بحث ما رو. به زحمت آوردمش خونه ولی دل خودم ناراضیههههه در مورد اینکه فرمودید پرستارهای مهد تخصص دارن و دوره دیدن و ... باید بگم اینطور نیست. با چند نفری که می خواستند به عنوان مربی با این مهد کار کنند صحبت کردم من جمله خواهر خودم. البته ایشون رشته و تحقیقاتشون در همین زمینه بود. ولی خبری از آموزش نیست یکی دو جلسه طرف میره اگه ازش راضی بودند که استخدام میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم 

گلم به هر شرکتی اعتماد نکن چون هر شرکتی مطمئن نیست که عزیز تو دستش بسپاری و خیالت راحت باشه.

من از شرکت طپش با مدیریت جناب  مهندس آقای گنجی پرستار گرفتم واقعا  مدیر با کفایت و جدی در کار هست 

پیشنهاد میکنم ازشون پرستار بگیرید. 88863529_88864516

ادرس سایت شون رو هم برات میزارم سایت شون رو ببینید.

https://tapeshco.com/