2737
2739
عنوان

خداحافظ روزهای طلایی من خداحافظ شغل محبوبم

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 19 پست
من هم شغل پرتحرک و خوبی دارم ... ولی میدونم که روزی باید به خاطر فرزند عزیزم با کمال میل مدتی خونه نشینی کنم یا شغلم رو عوض کنم و سبک تر باشم ...

عزیزم برای زندگی بهتر بچت باید خوشحال باشی که اینو پذیرفتی ...

نمیدونم شاید من خیلی بیش از حد اهمیت میدم به این موضوع ...

بهرحال ... باید پذیرفت بعضی چیزارو ...

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نانا جان درسته که شرایط من اصلا مثل شما نیست . ولی کاملا درکت می کنم و احساست رو می فهمم.
منم کارم رو باید کنار بذارم
خیلی واسه پیدا کردن این کار زحمت کشیدم . یه شغل عالی از هز جهت واسه من بود ولی به خاطر عروسیم و اینکه باید از شهر خودم برم تهران مجبورم ترکش کنم و فقط تا 2 یا 3 هفته دیگه سر کار هستم
نمی دونم دیگه می تونم کاری به این خوبی با این شرایط پیدا کنم یا نه و ..............
نانا چه شغل جالبی !

بازم من فکر می کنم اگه همت کنی در آینده می تونی بهش برسی

من دیده ام خانمهایی که شغل های غیر معمول داشتند و بچه رو هم نگهداری می کردند

شاید یه کم بزرگتر بشه بتونی با خودت ببریش
فکرشو بکن برای اون بچه چقدر جالبه و چه فرصت خوبی هست

مامانهای این مدلی تو دنیا هستند

حتما راهی هست
فعلا بزرگش کن
از 5 سالگی با خودت ایاق میشه
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
2742
مامانا مهربونا سالومه عزیز ساغر جون آفتابگردون عزیز از همتون ممنونم
من ارشد این رشته رو شرکت کردم شاید کار اشتباهی کردم و باید واسه فوق یه رشته دیگه رو انتخاب می کردم و بخونم
ولی یادمه اون روز که رفتم دفترچه بگیرم فقط به شغلم فکر می کردم و به چهره یکی از سرپرستهای اکیپی که اکثرا باهاشون کار کردم و اونو عمو حسن صداش می کنم فکر می کردم

بچه ها می دونید ؟ توی اتریش و آلمان و یکی دو جای دیگه شنیدم که می گن مادرهای باستان شناس می تونن با هزینه هیات یه پرستار بچه استخدام کنن و با خودشون ببرن بیابون .

شاید یه روزی برسه که من هم بتونم لا اقل این طوری یک بار دیگه کلنگ و کمچه عزیزم رو که همیشه آرزومه تو دستام بگیرم و یک بار دیگه به کارم مشغول بشم

از همه شماها سپاسگذارم