2733
2734
همسرم میگه یه دوست دوران دانشجویی داشته که خیلی شبیه مسی بوده. متولد 67 بوده. بچه پیران شهر هم بوده. خوشتیپ، خوشکل، و کلا همون قیافه. اگه بخوای تورو بهش معرفی میکنمش! فقط این پسره از فوتبال و ورزش فقط نیگاه کردنشو بلده. رشته اش سینما بوده و تو دانشگاه هنر تهران تحصیل میکرده. خلاصه این خبرو بهش برسونین شاید این بنده خدا به مسی که نه ولی به چدن برسه! :))
ما باید برای خوشبخت زیستن، موقعیت های مناسب ایجاد کنیم، نه اینکه در انتظار آن باشیم.
وای چه با حالهاین پیج مردم از خنده خداراستش منم عاشق مسیم الان چند ضلعی ایجاد شده
بچه ها ظریفن.ضعیفن,لطیفن ,یادم باشه,یادمون باشه چینی نازک کودکی شونو نشکنیم[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدایا ما با کیا شدیم هفتاد میلیون ؟ دم هرکی این جمله رو اولین بار به کار برده گرم
تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 
2738