2733
2734
عنوان

دعایی برای فروش ماشین بلد هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 42881 بازدید | 23 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با توکل به خدا و اعتقاد قلبی به خود خودش و با توجه به اینکه توی هر کاری خود خدا می دونه صلاح و مصلحتش کی هست و با صبر و اتکای قلبی میشه ماشین و هر وسیله دیگری رو فروخت شما کافیه که به دنبال مصرف کننده باشید که واقعا دنبال ماشین تمیر اینچنینی میگرده از طریق ارسال پیامک به دوستان و اشنایان - سپردن به دوستان نزدیک - و حتی گاهی زدن برگ پشت ماشین و توضیح درباره فروش با ارزوی موفقیت تمامی دوستان
البته دعا میکنم ماشینتون رو بفروشید و مشکلتون حل بشه ولی...یعنی 1400 سال پیش هم ماشین بوده و حتی برا ...

دادا درسته ماشین و وسیله موتوری نبوده این دعا ها در آن زمان برای فروش مرکب یا منزل یا وسیله حمل نقل هست مثل اسب و شتر گاری که الان در این زمانه میشه وسیله موتوری و هرگونه وسیله حمل ‌و نقل  دین در نوع خود هیچ مشکلی ندارد راوی آن باید درست باشد

2738

سلام من ماشین شوهرم ۶ ماه بود فروش نمی‌رفت از همین جاها یکی از دوستان حاج آقا براتی رو معرفی کرد منم بهش زنگ زدم خودش برام دعا انجام داد ۴۸ساعته ماشینمون فروش رفت شماره شو الان ندارم فقط آیدی تلگرام شو دارم می‌زارم هر کس خواست در این زمینه ها بهش پیام بده @Keysheyi