2733
2734
عنوان

موندم سر دو راهی... سزارین یا طبیعی؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1739 بازدید | 36 پست
عزیزم به نظر من بدن ادما با هم فرق میکنه نمیشه با نظر سنجی تصمیم گرفت که طبیعی زایمان کنی یا سزارین. یکی برای طبیعی درد خیلی زیادی رو تحمل میکنه یکی دگه خیلی راحت زایمان میکنه .
مامان من میگفت من برای زایمان اولم دو روز درد کشیدم درد وحشتناک منم خیلی ترسیدم گفتم حتما منم مثل مامانم هستم اما باورت نمیشه من از ساعت دوازده ظهر که دردام شدید شد و رفتم بیمارستان ساعت سه ظهر زایمان کردم اصلا نفهمیدم چی شد خیلی خیلی زایمان خوبی داشتم اگر ده دفعه دگه ام بخوام زایمان کنم طبیعی رو انتخاب میکنم.
پیشنهاد من بهت اینه که اول بری برای زایمان طبیعی اگر نتونستی فوقش اپیدورال میکنی دوست من اپیدورال کرد خیلی راضی بود .
امیرعلی عجله داشت بدو بدو اومد تا هجده خرداد پرید بغل مامانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب اگه طبیعی زایمان کنی همون بعداز زایمان متوجه تفاوت با سزارینی ها میشی. اونا نا ندارن کاری کنن تازه کلی مورفین هم تو ریکاوری میگیرن ( خیلیاشون نمیدونن ") اما اونایی که طبیعی زاییدن خیلی راحت ترن. نه اینکه بی درد مطلق باشن ولی بهترن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
بعدشم ببین چی برای بچه بهتره...خودخواه نباش هی بگی خودم خودم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
اگه مشکلی برای طبیعی ندارید سزارین اصلا انتخاب خوبی نیست من بچه اولم طبیعی بود هیچ عوارضی ندیدم ولی دومی را دکترم با اجبار سزارینم کرد بعد ازعمل ۱۴ ساعت درد داشتم باور کن درد بعد از عمل وحشتناکه وچندین برابر درد زایمان طبیعی تا مدتها بعد از سزارین درد داشتم ونمی تونستم کارهام را انجام بدهم هنوز بعد از گذشت شش ماه هنگام ورزش جای بخیه هام میسوزه کار سنگین هم که نمی تونم انجام بدهم یکی از فامیل هامون با بلند کردن جسم سنگین بخیه هاش باز شد اون هم بعد از ده سال رفت دوباره عمل کرد
سلام
من خودم الان هفته 35 هستم و طبیعی رو لنتخاب کردم
سزارین تو کشورهای پیشرفته منسوخ شده هست فقط در شرایطی انجام میشه که برای مادر یا جنین خطر وجود داشته باشه

دختر خاله من 4 ساعت بعد از زایمان طبیعی تو بخش راه میرفته و بچشو شیر میداده ولی میگه همهی سزارینی ها حالت بیهوش بودن و یکی دیگه تو شیر دادن کمکشون میکرد
Lilypie Pregnancy tickers