2733
2734
عنوان

خواهرای گلم لطفا عکس نذارین...

| مشاهده متن کامل بحث + 2842 بازدید | 118 پست
علی آقا چشماتو ببند بچه ها میخوان عسک بزارن
هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته میشود ، دری دیگر باز می شود ولی ما اغلب چنان به دربسته چشم می دوزیم که درهای باز را نمی بینیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه علی آفا شما نیگا نکنین ما قول میدیم با حجاب باشه
هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته میشود ، دری دیگر باز می شود ولی ما اغلب چنان به دربسته چشم می دوزیم که درهای باز را نمی بینیم.
این خواهرای گلمی ک شما میگی با نفس حرفت متفاوته!!!!! اگه من نوعی خواهر گل شما هستم ک دیدن عکسم موردی نداره خواهر و برادریه دیگه!!!!!! اگه هم شما ب عنوان یه مرد تاپیکای عکس رو دنبال میکردی و از زود برداشتن لینکا شاکی هستی بیجا میکنی ب کاربرا میگی خواهرای گلم!!!! شما خیلی دلسوز و مقید بودین و بدنبال مطالب بچه داری با این دقت دنبال عکس کاربرا نبودی! دوره این حرفا هم سر اومده هر کاربری عقل داره خودش تشخیص میده عکسشو بذاره یا نه..... احتیاجی به دایه دلسوزتر از مادر نیست!!!!
بارانه تاپیک عکس بزن به علی آقا نمیشه اعتماد کرد
الناز من زیاد اهل عکس گرفتن و گذاشتن نیستم که تاپیک عکس بزنم اما خب پوششم اونه بقول ایشون لباس خواب!
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
2740
به نظرم منم عکس گذاشتن چیز بدی نیست من تا حالا نزاشتم ولی هیچ ایرادی نداره عکسم تو فیس بوک همسرم هست خب چه ایزادی داره
مامان آریا اصووولا آلمانی ها وقتی جو میگیردشون بد میگیره. بعد هم کلا تیم های امریکای جنوبی ستاره محورن و وقتی ستاره هاشون مشکل داشته باشه تیم میشه همینی که میبینی. آلمان 4 سال قبل هم 4 تا به آرژانتین زد و حذفش کرد بعد تا اونجا که یادم میاد از اسپانیا باخت و حذف شد.
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
آخی :))) موقع بازی تو یه تاپیک با خاله رونیکا بودیم خونه اونهام جناح بندی بود و ندا طرفدار دو اتیشه برزیل کلی ناراحت شد. پارمیدا رو تو سایت ندیدم فکر کنم رفته جشن :)