2737
2739
بچه ها من امروز ٢٥ پری ام صبح بی بی گذاشتم منفی بود یعنی دیگه منتفیه؟!!این ماه امپول زدم 😔
خدایا همیشه تو بدترین شرایط هوامو داشتی، درست همون لحظه که از همه چیز نا امید شدم دستمو گرفتی، خدایا تو میدونی تو دل من چی میگذره،مثل همیشه هوامو داشته باش ،مثل همیشه دستمو بگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم شوهرم کم تحرکی داره ٢٥ درصد بود تحرک اسپرماش، این ماه من ٤ تا فولی داشتم با سایز ٢٠ تا ٣٠
خدایا همیشه تو بدترین شرایط هوامو داشتی، درست همون لحظه که از همه چیز نا امید شدم دستمو گرفتی، خدایا تو میدونی تو دل من چی میگذره،مثل همیشه هوامو داشته باش ،مثل همیشه دستمو بگیر.
الان ٥ ماهه اقدامم، خیلی دلم نی نی میخواد😔
2731
شما چی چند ماهه اقدامی؟
عزیزم من دوساله منتظرم.اوایل مشکلی نداشتم خودم ولی همسرم واریکوسل داشت که عمل کردوخوب شدخداروشکر.الانم متاسفانه خودم دچارتنبلی تخمدان شدم.البته ماههای بیشتری هم بوده که فولی داشتم ولی خب فعلاخواست خدانبوده...
2740