2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی عصبی شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1789 بازدید | 30 پست

یعنی تصمیم گرفتم هرچی هم برام سخت باشه و تنهایی بهم فشار بیاره ولی سکوت کنم و زیاد باهاش حرف نزنم 

شده یه ماه احساس میکنم انقدر همیشه بودم و در دسترسش بودم براش عادی شدم و خسته شده 

خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ
درست شد با صبر تو؟

ن بابا،اینقد سکوت کردم ک بعد زایمانم اگ کاری میکرد ک باعث ناراحتیم میشد و اعتراض میکردم همش بهم میگه تو گیر میدی تو حساس شدی،همش منو مقصر میدونه چون از بس جلوش کوتاه اومدم،وقتی تو آرامش باهاش حرف میزنم و اعتراضمو با دلیل میگم یکمی مثلا قبول اخلاق بدشو!!!! 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درکش میکنم,خدا بهش صبر بده. اونم حتما تحت فشار زندگی و مشکلات آستانه تحملش اومده پایین,شما باهاش را ...

اخه الان تو شرایط من اون نباید ملاحظه منو بکنه ؟ من باید هوای اونو داشته باشم؟ 

خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ
2731
یعنی تصمیم گرفتم هرچی هم برام سخت باشه و تنهایی بهم فشار بیاره ولی سکوت کنم و زیاد باهاش حرف نزنم&nb ...

به نظر من این کارات بیشتر باعث میشه که اون به تنهایی عادت کنه ...تو باید دلیلشو ازش بپرسی ...با لج کردن چیزی حل نمیشه

اخه الان تو شرایط من اون نباید ملاحظه منو بکنه ؟ من باید هوای اونو داشته باشم؟ 

دیگه مردا همینن دیگه ,زن باید مثل ی چسب باشه و زندگی رو نگه داره,وگرنه اگه ب مردا باشه ک کلا فاتحه زندگی خوندس

نمیخوام کسی دوسم داشته باشه،همین ک درکم کنن کافیه...
به نظر من این کارات بیشتر باعث میشه که اون به تنهایی عادت کنه ...تو باید دلیلشو ازش بپرسی ...با لج ک ...

بخدا لج نمیکنم 

میگه من عصبیم سکوت کن حرف نزن خوب منم میخوام کلا کم حرف بشم بخدا خیلی بهم برخورده 

دیگه مردا همینن دیگه ,زن باید مثل ی چسب باشه و زندگی رو نگه داره,وگرنه اگه ب مردا باشه ک کلا فاتحه ز ...

اینو قبول دارم من باید فکر بچه هام و زندگیم باشم وگرنه به اون باشه تو موقع عصبانیت اصلا هیچی نمیشناسه

درکت میکنم ...ولی خوب ادم نمیشه که یه دفعه عوض بشه خودت میگی یه مدته اینطور شده ...دلیلشو بپرس

میگه زیاد با بچه کلنجار میری حساسی گیر میدی بهش غذا نمیخوره نخوره ولش کن 

میدونی من با پسرم سرکله میزنم پسرم هم گریه میکنه جو خونه اشوب میشه 

بعد ببخشد اینو میگم ولی خیلی وقته رابطه نداشتیم احساس میکنم اونم کلافه اش کرده 

خوب چکار کنم نمیتونم اصلا بدم میاد 

شاید باید این چند ماه کجدار مریض با بد اخلاقی هاش بگذرونم 

میبینی تو رو خدا بجای اینکه ناز کش داشته باشم باید تازه ملاحظه هم بکنم 

سرکار میرم از ۷ تا ۵ 

بعدش کارهای خونه هم هست 

باید به پسرم برسم شام درست کنم 

باردارم هستم 

تازه باید در مقابل اقا هم ملاحظه کار باشم 

رفتی خانمی؟

2706