2737
2739
تا میتونی نهایت لذت رو از کنار خانوادت بودن ببر که عمر دورهمی خیلی کمه من دلم برا خانوادم تنگ شده &n ...

دور همی که قدرت رو نمیدونن و ادم حسابت نمیکنن بهتره نباشه

خدایا گاهی نگاهی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امضاتو میفهمم

😢😢😢😔😔😔😔

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
میرم منتظر تماس همسرم هستم بیاد دنبالم خودشونم حس کردن که ناراحتم

هیچ جا خونه آدم نمیشه. 

شاید تو حاملگی حال غذا درست کردن نداشته باشه با میوه و نون خودتو سیر کنی بهتره تا جایی احساس سر بار بودن داشته باشی‌.

منم تو حاملگی خونه مامانم اذیت میشدم. داداشم با شوهرن نمی ساخت

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
هیچ جا خونه آدم نمیشه.  شاید تو حاملگی حال غذا درست کردن نداشته باشه با میوه و نون خودتو سیر ک ...

والله انقدر که اینجا کار  میکنم خونه خودم نمیکنم.مادرم دغدغه همه چیز و همه کس زو داره الا من

خدایا گاهی نگاهی
2738
والله انقدر که اینجا کار  میکنم خونه خودم نمیکنم.مادرم دغدغه همه چیز و همه کس زو داره الا من

نرو خواهر گفتن بگو خونه خودم راحت ترم.

منم اونجا غذا میپختم ظرف میشستم زن برادرمم اونجاست کلا مسئولیتم بیشتر بود. خونه مادر شوهرم استراحت داشتم

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
نرو خواهر گفتن بگو خونه خودم راحت ترم. منم اونجا غذا میپختم ظرف میشستم زن برادرمم اونجاست کلا مسئول ...

دقیقا عین من دیشب با مامانم حسابی جر و بحث داشتیم .دریغ از یه محبت مادرانه نمیگه این حامله است به خورد و خوراکم برسه هیچی وقتی هم میگم میگه هر جا راحتی برو اونجا.غریبه ها بیشتر از اینا به فکر ادمن

خدایا گاهی نگاهی