2737
2739
عنوان

کسی هست که داروهای ضد افسردگی یا اعصاب و روان مصرف کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 90254 بازدید | 58 پست
منم سرترالین ۵۰ ولی هرروز تپش قلب دارم و ذهن اشفته.دکتر الونتا ۷۵ هم داده ولی هنوز نخوردم.بعضی وقتا ...

من تپش ندارم ، خيييلى حواستو به معدت بده غذاهاى سبك و سالم بخور ، سرترالين دير اثرشو نشون مى ده ولى يهو آب رو آتيش ميشه با همين سرترالين و پرانول سر كن الونتا رو نخور  

منم سرترالین ۵۰ ولی هرروز تپش قلب دارم و ذهن اشفته.دکتر الونتا ۷۵ هم داده ولی هنوز نخوردم.بعضی وقتا ...

من يدور بهد از زايمانم اينجور شدم يكسال سرترالين خوردم خوب شدم سر خود قطع كردم بعد از ٦ ماه شديدتر برگشت الان يكماهه مى خورم يكم بهترم ولى هنوز ذهنم وروحم پريشونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم اینجوریم.الان یک هفتست روزی یه سرترالین 50 مصرف میکنم.همش فکر میکنم وقتی تو خونه تنهام الان میمی ...

سلام‌منم دو هفتس اینجوری شدم شما خوب شدید همش فکر میکنم‌الان میمیرم همه چیز بی معنی شوهرم‌میره سرکار دارم سکته میکنم

در مورد قرص آسنترا از دکترتون سوال کنید.... قرص بی عارضه و عالی برا اعصابه...... حتما در موردش تحقیق ...

سلام عزیزم شما روزی چند تا قرص سرترالین میخورین،چون منم میخوام اقدام به بارداری کنم ولی میترسم

2740
در مورد قرص آسنترا از دکترتون سوال کنید.... قرص بی عارضه و عالی برا اعصابه...... حتما در موردش تحقیق ...

عزیزم میدونم از زمان تایپک خیلی میگذره، منم الان بچه کوچیک دارم. و قرص مصرف میکنم. شما الان حالت خوب شده با این قرصا؟ لطفا اگه دیدی جواب منو بده. ممنون. 

سلام به همه من 1 ماهمه دچار افسردگی شدم پریسان جون الان اضطرابم کمتر شده ولی افکار بد دست از سرم بر ...

کاش باشی جواب بدیی ک الان خوب شدی یا ن منم مث توام

فرشته کوچولو من ۱۰مهر زمینی شد   خداجونم شکرررت
منم اینجوریم.الان یک هفتست روزی یه سرترالین 50 مصرف میکنم.همش فکر میکنم وقتی تو خونه تنهام الان میمی ...

الان خوب شدی عزیز منم مث توام حالم بده

عزیزم میدونم از زمان تایپک خیلی میگذره، منم الان بچه کوچیک دارم. و قرص مصرف میکنم. شما الان حالت خوب ...

شما خوب شدین خانومی