2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوست های عزیزم سلامت وپرانرژی باشید تاپیک عالی هست، خیلی ممنون عزیزان لطفا به من کمک کنید من به مدت تقریبا یک هفته پدر و مادر همسرم به علت بیماری قلبی پدر شوهرم مهمان ما هستند، میخوام برای این یک هفته صبحانه و ناهار و شام چی بپزم برای این یک هفته در عین حال مناسب سن و وضعیت شون باشه . لطفاً راهنمایی کنید عجله دارم ممنون
سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏
مریم جون چون تعداد مهمونات بالا هست اگه تنوع غذا داشته باشی نگران اضافه اومدنش نیستی.بنظر من اصولا آ ...

من یه سوال مهم دارم ، چون شاغلم همیشه یه روز قبل غذا هامو سعی میکنم اماده کنم اما چکار کنم اونروز پذیرایی غذاهام تازه باشه صبحشم که درست میکنم شب باید داغ کنم بازم میشه غذای کهنه اخه عادت بدم هم اینه چند نوع غذا درست میکنم مثلا دوتا با کشک بادمجون و‌گاهی فینگر فود سالادم که جای خود درره

2740