2737
2734
عنوان

طلاق آری یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7951 بازدید | 101 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
نانا جون شوهرت درست بشو هست.مشکلات زندگیت در اون حد نیست که طلاق بگیری. فقط معلومه خیلی جلوش خودتو مظلوم نشون دادی و اونم داره سوءاستفاده میکنه.بجاش مادر و خواهر شوهرات دور رو بدست گرفتن

ازاونجا که میگی شوهرت خیلی هاته و توی رابطه خیلی قربون صدقه ات میره و یا اونجا که یکبار خونه ی مامانت حرف طلاق به میون اومد و گریه کرده و گفته خودمو میکشم. زن وشوهری که باهم مشکل اساسی داشته باشن که اصلا رابطه ندارن. فقط تو یکم کم سیاستی و قلق شوهرت دستت نیموده .داری با این کارات میدون و میدی به مادروخواهراش
دوستای گلم من سه ماهه جدا شدم. بعد از عید اومدم خونه بابام و کلی حرف و حدیث و خلاصه اومد تعهد داد و وکالت طلاق و ... 45 روز رفتیم سرخونه زندگی مون دوباره روز از نو روزی از نو. میگفت مهرهی ت را ببخش تا جداشیم و تنها دغدغه ش مهریه م بود. و وقتی میگفتم پس این همه قول و تعهد چی بود میگفتی دورغ گفتم تا تو برگردی و به خوبی از هم جداشیم. به خوبی یعنی مهریه ت را ببخش.
منم از طریق وکالتم اقدام کردمو جداشدیم.
ماجرا خیلی طولانی تر از این حرفاست.نتیجه را گفتم. الانم میره و میاد و ومیگه برگرد. از اون طرفم هزار رنگ دروغ به من میبنده.
خیلی آرامش دارم. چون که 1000راه نرفته را رفتم قبل از طلاق و یه ذره هم احساس پشیمونی ندارم. بچه م هم خیلی آروم و سرحال شده از وقتی جداشدم و از اون محیط پرتنش وجنگ اعصاب دراومده. خودمم دارم میرم سرکار
فقط خدا