2733
2734
عنوان

زایمان در بیمارستان چمران تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 40400 بازدید | 42 پست
یاسی جان من با دکتر شیخی بودم و بی نهایتتتتتتت راضی بودم
تاریخ آخرین ویزیتتون کی بوده؟ اگر میبینید بیشتر از یک ماه فاصله میفته پیش دکتر قبلی برید برای چک آپ اما پرونده تون رو برای زایمان توی چمران باز نگه دارید
دو سه بار برای ویزیت برید کافیه. منم همین کارو کردم
دسـت نیافتـن بـه آنچـه میجویـی
گـاه اقبـالی بـزرگ اسـت . . .
ممنون مامان نقطه جونم
یعنی زنگ بزنم بیمارستان بگم برای دکتر شیخی بهم وقت بدن؟
اون جا که برم پرونده تشکیل بدم .... موقع زایمان حتما دکتری که برای ویزیت رفتیم پیشش میاد؟؟؟
اخلاق وحوصله دکتر شیخی چطوریه؟
شما سزارین شدین؟
برا طبیعی هم میاد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا یاسی جان من سزارین شدم. اون بالا نوشتم جریانشو اورژانسی هم زایمان کردم اما تا زنگ زدم نیم ساعت بعد اونجا بود
بسیار هم صبور و خوش اخلاقه
در مورد طبیعی نمی دونم میان یا نه
بله باید زنگ بزنید بیمارستان برای شیخی وقت بگیرید
دسـت نیافتـن بـه آنچـه میجویـی
گـاه اقبـالی بـزرگ اسـت . . .
سلام خانمای گل من هفته 17 بارداری هستم و بیمه نیروهای مسلح البته برای سپاه و دارم میخواستم لطف کنید راهنماییم کنید که بیمارستان چمران میتونم برم یا اینکه طرف قراردادش با ارتش هست فقط? منم واقعا برای زایمانم نگرانم نمیدونم کجا برم واینکه آیا کسی اطلاع داره که برای زایمان چمران بهتره یا بقیه الله?
2728
سلام مامان عرشیا... بله عزیزم... بیمارستان شهید چمران طرف قرارداد با همه مجموعه نیروهای مسلح شامل: وزارت دفاع، ارتش، سپاه و نیروی انتظامیه واسه زایمان چه طبیعی و چه سزارین؛ بیمارستان چمران هم از بقیةالله بهتره، هم نجمیه... من تا لحظه آخر قصد داشتم برم چمران... اما نشد و اورژانسی رفتم نجمیه... سز اجباری شدم... از عملم راضی نیستم! نجمیه بخش زایمان طبیعیشم اصلا خوب نبود! چمران اتاق هر مریضی مجزاس! اینجا همه یه جا بودن و درد می کشیدن! خیلی بد بود!
2740
چمران و بیمارستانای نیروهای مسلح سزارین اختیاری انجام نمیدن... فقط در صورتی سز میکنن که مشکلی وجود داشته باشه... یا قبل زایمان یا تو روند زایمان.... ولی من که نجمیه بودم خیلی راحت تر سزارین میکردن! برعکس چمران!